Pracownik budowlany

323 - Gubbels, construction 4614 widoki Gmina Tilburg 40-50 godzin tygodniowo € 11,27 brutto/godzina NL umowa Budownictwo

Opis stanowiska

Masz doswiadczenie w sektorze budowlanym? Stablina praca w polskim zespole czeka na Ciebie, więc nie zwlekaj i aplikuj!

Praca  w zespole zajmującym się rozbiórką budynków w kilku miejscach w okolicy Helvoirt. Burzenie w głównej mierze odbywa się przy pomocy maszyn. Do twoich obowiązków należeć będzie rozbiórka mniejszych fragmentów oraz segregacja odpadów budowlanych. Wyjazd do pracy odbywa się busem lub samochodem każdego dnia rano, zawsze z tego samego miejsca.

Co oferujemy

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie B.A.M. Works B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie w okresie początkowym wynosi € 11,27€ za godzinę brutto z mozliwością podwyżki do 12,86€
  • Podwyżki możliwe w zależności od motywacji do pracy, samodzielności i chęci do zdobywania nowych umiejętności
  • Wynagrodzenie jest wypłacane w systemie tygodniowym (przez pierwsze 26 tygodni kontraktu; po tym okresie wynagrodzenie wypłacane będzie raz na 4 tygodnie).
  • Potrącenie na ubezpieczenia zdrowotne € 107,64 euro za 4-tygodnie
  • Wynajem lokalu mieszkalnego € 83,75 euro za tydzień  (specjalny upust dla pracowników, mieszkanjących na naszych lokacjach przynajmniej przez 26 tygodni w roku)

Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe, dlatego pomagamy w zorganizowaniu ubezpieczenia w konkurencyjnej cenie 107,64 euro za 4 tygodnie. Istnieje możliwość odzyskania od rządu holenderskiego części kosztów ubezpieczenia, po zwróceniu się z taką prośbą do „Zorgtoeslag”. Refundacja zależy od wysokości wynagrodzenia oraz ogólnej sytuacji rodzinnej. Jeśli potrzebna będzie nasza pomoc w tej kwestii, prosimy o kontakt z naszym biurem. Dodatkowo nasi pracownicy są ubezpieczani od odpowiedzialności cywilnej oraz nieszczęśliwych wypadków w ramach umowy grupowej. Koszt takiego ubezpieczenia wynosi 8,92 euro za dzień (jest wliczony w kwotę powyżej).

Godziny pracy mieszczą się  w przedziale od 7:00 do 16:00 lub 17:00

System pracy jest ustalany z pracodawcą. Podobnie w przypadku planów urlopowych.

Dojazd do oraz z pracy jest możliwy samochodem służbowym.

Koszty podróży z oraz do kraju ojczystego są pokrywane przez pracownika, ale możemy pomóc w jego organizacji. Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy również odebrać Cię z lotniska w Eindhoven.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Podstawowa wiedza z zakresu prac rozbiórkowych lub budowlanych
  • VCA (zaświadczenie o odbyciu szkolenia zbliżonego do polskiego BHP), możemy pomóc w zorganizowaniu takiego kursu i egzaminu (nauka w języku polskim)
  • Prawo jazdy kategorii B jest wymagane
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe

Oferowane przez nas lokale mieszkaniowe to zwykłe budynki mieszkalne, w których jest miejsce maksymalnie dla 18 osób (od 1 do 3 osób w jednym pokoju), spełniające standardy SNF. Lokale mieszkaniowe wyposażone są w szereg udogodnień:

  • WiFi internet,
  • Kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia
  • Udostępniamy naszym pracownikom również rowery (50 euro kaucji zwrotnej)
  • Za udostępnienie kluczy do lokalu mieszkalnego pobierany jest depozyt w wysokości 50 euro. Po oddaniu kluczy, kwota ta zostanie zwrócona.
  • W okolicy znajduje się supermarket (rowerem około 10 minut)

Koszt wynajmu wynosi 83,75 euro za tydzień, również w przypadku tygodni spędzonych na urlopie, jeśli chcesz zachować swoje łóżko. Jeżeli pokój zostanie posprzątany i wszystkie rzeczy osobiste zostaną zabrane, nie obciążymy Cię kosztami lokalu podczas twojej nieobecności.

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower  w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być  wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 10 km zapewniamy inny środek transportu.

Godziny 40-50 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 11,27 brutto/godzina
Miasto Helvoirt

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu