Praca przy uprawie pieczarek

048 - Cris de Brouwer, Mushrooms 7134 widoki Gmina Goirle 40 godzin tygodniowo € 9,54 brutto/godzina NL umowa Rolnictwo

Opis stanowiska

Całoroczna, stabilna praca dla w zespole i przyjaznej atmosferze - nie ma czasu na wahanie, po prostu aplikuj!

Całoroczna, stała praca przy hodowli pieczarek, z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych (także w weekendy). Do codziennych obowiązków należeć będzie wycinanie i sortowanie pieczarek oraz wszelkiego rodzaju prace dodatkowe związane z hodowlą pieczarek.

Jak wygląda zbiór pieczarek? Panie delikatnie wycinają grzyby z podłoża, tak, żeby nie uszkodzić grzybni, z której  w ciągu kilku dni wyrosną nowe grzyby. Następnie sortują pieczarki do odpowiednich pojemników w zalęzności od wielkości grzyba, uważając przy tym, żeby nie ubrudzić białej pieczarki ziemią z podłoża.

Nabranie wprawy w wycinaniu i sortowaniu pieczarek zajmuje około pół roku, dlatego do tej pracy poszukujemy praconików zainteresowanych dłuższą współpracą.

Zbiór pieczarek odbywa się w pomieszczeniu, ale muszą być one przechowywane w stałej, raczej chłodnej temperaturze, dlatego ważne jest, żeby pamiętać o ciepłym ubraniu. Panie pracują przy specjalnych 3-poziomowych "półkach", na których umieszczone są pojemniki ze specjalnym podłożem, na którym rosną pieczraki. Praca wymaga  korzystania z drabiny w przypadku wyższych poziomów.

Co oferujemy

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie  B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie w okresie początkowym wynosi € 9,54 euro za godzinę brutto
  • Podwyżki możliwe w zależności od motywacji do pracy oraz samodzielności
  • Wynagrodzenie jest wypłacane w systemie tygodniowym (przez pierwsze 26 tygodni kontraktu; po tym okresie wynagrodzenie wypłacane będzie raz na 4 tygodnie).
  • Potrącenie na ubezpieczenie zdrowotne € 103,68 euro za 4 tygodnie (specjalny upust dla pracowników, mieszkanjących na naszych lokacjach przynajmniej przez 26 tygodni w roku)
  • Wynajem lokalu mieszkalnego € 70 euro za tydzień

Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe, dlatego pomagamy w zorganizowaniu ubezpieczenia w konkurencyjnej cenie 103,68 euro za 4 tygodnie. Istnieje możliwość odzyskania od rządu holenderskiego części kosztów ubezpieczenia, po zwróceniu się z taką prośbą do „Zorgtoeslag”. Refundacja zależy od wysokości wynagrodzenia oraz ogólnej sytuacji rodzinnej. Jeśli potrzebna będzie nasza pomoc w tej kwestii, prosimy o kontakt z naszym biurem. Dodatkowo nasi pracownicy są ubezpieczani od odpowiedzialności cywilnej oraz nieszczęśliwych wypadków w ramach umowy grupowej. Koszt takiego ubezpieczenia wynosi 8,92 euro za dzień (jest wliczony w kwotę powyżej).

Godziny pracy w dni powszednie mieszczą się między 6:00 lub 7:00 a 16:00 lub 17:00.

System pracy jest ustalany z pracodawcą, podobnie w przypadku zgody na urlop.

Dojazd do oraz z pracy odbywac się będzie pieszo lub rowerem, ponieważ lokale mieszkaniowe mieszczą się w pobliżu miejsca pracy.

Koszty podróży z oraz do kraju ojczystego są pokrywane przez pracownika. Możemy pomóc w rezerwacji przejazdu  w jednym z naszych busów lub zarezerwować bilet lotniczy. Koszty podróży zostaną wówczas odjęte od wynagrodzenia. W przypadku lotów do Eindhoven lub Weeze, możemy zorganizować transport na i z lotniska. W weekendy transport na/z lotniska może zostać zorganizowany nieodpłatnie jeśli będziemy w stanie połączyć go z trasami naszych busów.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenie w pracy przy hodowli pieczarek lub motywacja do nauki

  • Znajomość języka holenderskiego lub znajomość języka angielskiego albo niemieckiego oraz chęć do nauki języka holenderskiego

  • Samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków, ale także umiejętność pracy w zespole

  • Motywacja do pracy oraz elastyczność

  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

Oferowane przez nas lokale mieszkaniowe to zwykłe budynki mieszkalne, w których jest miejsce maksymalnie dla 12 osób (2 osoby w jednym pokoju), spełniające standardy SNF. Lokale mieszkaniowe wyposażone są w szereg udogodnień:

  • WiFi internet
  • toalety
  • prysznice (wspólne)
  • pralka + suszarka
  • kuchnia wyposażona we wszystkie podstawowe akcesoria takie jak tależe, kubki, czajnik itp.

Koszt wynajmu wynosi € 70 euro za tydzień.

Godziny 40 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 9,54 brutto/godzina
Miasto Goirle

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu