Dzielić:

Kierowca C+ E transport kuropatw

630 - Dekkers Transport 4261 widoki Międzynarodowy, cała europa 50-60 godzin tygodniowo €12,56 brutto/godzina NL umowa Transport

Opis stanowiska

Szukamy najlepszych z najlepszych! Dołącz do naszego zespołu kierowców wysyłając CV.

Pracując dla nas staniesz się częścią zespołu kierowców międzynarodowych, przewożących towar do krajów Unii Europejskiej.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.,
  • stawkę godzinową w wysokości €12,56 brutto (do 40 godzin tygodniowo), od stycznia 2022 stawka wzrosnie do €12,97,
  • nadgodziny (powyżej 40 godzin tygodniowo) wynagradzane są w wysokości 130% stawki podstawowej,
  • godziny pracy w soboty płatne są 150%, w niedziele i święta 200%,
  • delegacja w wysokości €50,16 za każdy pelny dzień spędzony poza bazą,
  • wynagrodzenie płatne w okresach czterotygodniowych,
  • ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie €122,67 za 4 tygodnie.

Przeciętne wynagrodzenie za 4 tygodnie wynosi €2900 - €3600.

Obowiązki

Głównym zadaniem kierowców jest transport kuropatw pomiedzy Hiszpania, Francja do Calais. Praca w pojedynczej jak rowniez w podwojnej obsadzie.

Czas pracy

Grafik pracy jest elastyczny, uzgadniany z planistą.

Koszty przejazdu do pracy i do domu leżą po stronie pracownika, ale możemy pomóc w organizacji transportu. Po wcześniejszym uzgodnieniu mozemy nieodpłatnie odebrać Cię lub odwieźć na lotnisko w Eindhoven lub Weeze.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • doświadczenia zawodowego w charakterze kierowcy w transporcie międzynarodowym,
  • karty kierowcy,
  • zezwolenie na transprot ptaków
  • zaświadczenia o niekaralności,
  • kursu na przewóz żywych zwierząt lub chęci jego odbycia,
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
  • pięcioletniej historii zatrudnienia,
  • aktualnego paszportu

Dodatkowe informacje

Udogodnienia na bazie:

  • WiFi internet
  • toalety i prysznice
  • pralka i suszarka
  • kuchnia
  • pokoje

Godziny 50-60 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie €12,56 brutto/godzina
Miasto Tilburg

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857