Kierowca C+E

For Farmers 1018 widoki 55-60 godzin tygodniowo € 13.59 - 14.13 NL umowa Transport

Opis stanowiska

Poszukujemy kierowców do transportu paszy dla zwierząt. Jesli nie posiadasz doswiadczenia w tym rodzaju transportu to najwyzszy czas aby poszerzyc swoje umiejętności!

Oferujemy 2 dniowy trening.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.
  • stawkę godzinową na poziomie D2 13.59€ bądź nawet D3 14.13€ , a od stycznia 2022 wyższa stawka na poziomie D2 14.03€ , natomiast na poziomie D3 14.59€
  • nadgodziny (powyżej 40 godzin tygodniowo) wynagradzane są w wysokości 130% stawki podstawowej
  • godziny pracy w soboty płatne są 150%, w niedziele i święta 200%
  • delegacja w wysokości okolo € 150 tygodniowo ( w zaleznosci od dni bez powortu na bazę)
  • wynagrodzenie płatne w okresach czterotygodniowych
  • ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie 107,64€ za 4 tygodnie.

Obowiązki

Jako kierowca bedziesz odpowiedzialny za dostarczenie towaru bezposrednio z fabryki na farmę, we wskazanym czasie i miejscu.

System pracy jest elastyczny, preferujemy jednak system 3 tygodni pracy i tygodnia w domu. Podroze z i do twojego kraju sa Twoim kosztem ale mozemy pomoc Ci w ich organizacji.

W przypadku transportow samolotem pomagamy zorganizowac transfer z lotniska w Eindhoven badz Weeze do bazy.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • doświadczenia zawodowego w charakterze kierowcy w transporcie międzynarodowym
  • karty kierowcy
  • zaświadczenia o niekaralności
  • podstawowej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • aktualny paszport

Dodatkowe informacje

Udogodnienia na bazie:

  • WiFi internet
  • toalety i prysznice
  • pralka i suszarka
  • kuchnia
  • pokoje

BAM WORKS jest Agencją Pracy tymczasowej

Godziny 55-60 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 13.59 - 14.13
Miasto Lochem

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857