Pracownik magazynu

Schavemaker 1045 widoki Gmina Moerdijk 40 godzin tygodniowo € 11,31 brutto/godzina NL umowa Logistyka

Opis stanowiska

Poszukujesz stałej pracy w magazynie? Chcesz powiększyć swoje umiejętności? Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy osób, które chcą znaleźć stabilną pracę i są zmotywowane do dalszej nauki i zdobywania nowych umiejętności.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.
  • wynagrodzenie podstawowe € 11,31 brutto na godzinę, stawka wzrośnie do kwoty € 11,68 brutto za godzinę od 1-1-2022,
  • zakwaterowanie w komfortowych pokojach (jedno- lub dwuosobowych); koszt wynajmu pokoju wynosi € 87,50 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne w atrakcyjnej cenie € 26,92 tygodniowo
  • szansę dalszego rozwoju,
  • możliwość stałej współpracy.

Obowiązki

Do głównych obowiązków pracowników należy:

  • komisjonowanie (order picking),
  • praca z wykorzystaniem elektrycznych wózków paletowych oraz wózkow widłowych,
  • załadunek oraz rozładunek naczep.

Nie masz uprawnień do pracy z wykorzystaniem wózków widłowych? Zdobądź je z nami! Zorganizujemy dla Ciebie szkolenie oraz pokryjemy jego koszt.

Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 17:00.

W razie zwiększonej liczby zamówień możliwość wydłużenia pracy od 7:00 do 19:00.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • sumiennego i odpowiedzialnego wykonywania powierzonych obowiązków,
  • chęci do nauki i poglębiania swoich umiejętności,
  • znajomości języka angielskiego (minimum w stopniu podstawowym),
  • prawo jazdy, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowymi atutami.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie:

  • komfortowe pokoje (jedno- lub dwuosobowe),
  • w pełni wyposażona kuchnia,
  • toalety i prysznice,
  • pralka i suszarka,
  • WiFi Internet.

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower (€50 kaucji) w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 8 km zapewniamy inny środek transportu.

Godziny 40 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 11,31 brutto/godzina
Miasto Klundert

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu