Pracownik ogólnobudowlany

Bouwbedrijf Versteijnen B.V. 1341 widoki 38-48 €14,32 - €18,09 brutto/godzina NL umowa

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy w firmie budowlanej, która wykonuje wszelkiego rodzaju projekty budowlane w kilku lokalizacjach w Holandii. Specjalizują się w projektach budowlanych dla branży rolniczej. Przykładowe projekty to budowa lub renowacja stajni, stodół itp.

Co oferujemy

  • Stabilną pracę na kontrakcie holenderskim w BAM Works B.V.;
  • Możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu bieżącego projektu;
  • Wypłata co tydzień, po 26 tygodniach pracy zmieni się na wypłatę co 4 tygodnie;
  • Odliczenie na ubezpieczenie zdrowotne: 26,92 € tygodniowo;
  • Nocleg w komfortowych pokojach 1-, 2-osobowych; wynajem lokalu mieszkalnego: 87,50 € tygodniowo.

Obowiązki

Praca w zespole, który zajmuje się wszelkiego rodzaju pracami budowlanymi i konstrukcyjnymi.

Zadania robocze są bardzo zróżnicowane, takie jak: układanie podłóg, prace ziemne, prace betonowe, układanie ścian, prace malarskie, stolarstwo, tynkowanie, ustawianie/umieszczanie ram okiennych, rozbiórka, czyszczenie itp. Prace będą odbywać się w różnych lokalizacjach w całej Holandii .

Czas pracy

  • Praca trwa 5 lub 6 dni w tygodniu;
  • Czas pracy od 07:00 do 16:00 (może być zmienny);
  • Do pracy dojedziesz rowerem lub samochodem służbowym (w zależności od odległości między miejscem pracy a miejscem zamieszkania);
  • Harmonogram pracy i plany urlopowe uzgadniane są z klientem;

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Motywacja i chęć do rozwoju i nauki;
  • Umiejętność pracy w zespole, ale także samodzielnie;
  • Zaświadczenie o niekaralności;
  • Doświadczenie w firmie budowlanej i język angielski będą dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

Miejsce zamieszkania:

  • Internet Wi-Fi,
  • toalety i prysznice (wspólne),
  • pralka i suszarka,
  • kuchnia,
  • rower (z kaucją 50 €).

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 8 km zapewniamy inny środek transportu.

Godziny 38-48
Wynagrodzenie €14,32 - €18,09 brutto/godzina

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857