Niezależny monter budowlany

Jos van den Bersselaar Constructie B.V. 488 widoki 40 godzin tygodniowo € 12,95 godzina/brutto NL umowa Budownictwo

Opis stanowiska

Monter konstrukcji  stalowych na zamówienie klienta. Główne obowiązki to wykonywanie form, spawanie itp.

Praca odbywa się w fabryce, jest bardzo zróżnicowana.

Co oferujemy

Oferujemy:

  • Początkowa stawka €12,95 godzina/brutto ;
  • Stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w BAM Works B.V;
  • Zakwaterowanie w wygodnych pokojach jedno-, dwu- lub trzyosobowych; koszt wynajmu pokoju: €87,50 tygodniowo;
  • Ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie €107,64 za cztery tygodnie.

Czas pracy

Zwykle od 8.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku.

Harmonogramy pracy uzgadniane są z klientem, to samo dotyczy potwierdzeń urlopów.

Transport do pracy odbywa się rowerem, ponieważ lokalizacje mieszkaniowe znajdują się bardzo blisko miejsca pracy.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Samodzielność w pracy i doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Rozumienie rysunku technicznego i umiejętność tworzenia konstrukcji metalowcyh na jego podstawie;
  • Pracownik musi mieć przygotowanie techniczne oraz być precyzyjny, odpowiedzialny i elastyczny w wykonywaniu pracy;
  • Duża motywacja do pracy;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Zaświadczenie o niekaralności.

Dodatkowe informacje

Lokacja mieszkaniowa:

  • WiFi Internet,
  • toalety i prysznice (wspólne z innymi mieszkańcami),
  • pralka i suszarka,
  • w pełni wyposażona kuchnia,
  • rower (kaucja zwrotna €50,-)
Godziny 40 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 12,95 godzina/brutto
Miasto Udenhout

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu