Kierowca C +E naczepa typu walking floor lub wywrotka, transport produktow rolnych

231 - AB Texel NL 8539 widoki 50-60 godzin tygodniowo €12,97 brutto/godzina NL umowa Transport

Opis stanowiska

Kierowca samochodów ciężarowych z doświadczeniem i pozytywnym nastawieniem poszukiwany!

Transport drogowy produktów rolnych z naczepą typu walking floor lub wywrotka. Przewożone produkty to przede wszystkim ziemniaki, różne rodzaje zbóż, marchew, cebula a także inne produkty rolne. Podróżujemy głównie na terenie Niderlandów, ale trasy do Niemiec i Belgii również mogą się zdarzyć.

Co oferujemy

Stabilne zatrudnienie w holenderskiej firmie BAM Works B.V.

  • Wynagrodzenie w kategorii D0,
  • Podstawowe wynagrodzenie brutto w wysokości  €12,97 za godzinę (do 40 godzin w tygodniu),
  • Nadgodziny (powyżej 40 godzin w tygodniu) wypłacane w wysokości 130% stawki podstawowej
  • Praca w soboty płatna w wysokości 150% oraz praca w niedziele i święta płatne w wysokości 200% stawki podstawowej
  • Delegacja w wysokości €51,51 za dzień (dla pracy poza bazą przez pełne 24 godziny)
  • Wynagrodzenie płatne w walucie euro w czterotygodniowych okresach rozliczeniowych, najpóźniej 10 dni po zakończeniu okresu
  • Ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie €122,67 na 4 tygodnie

Przeciętne wynagrodzenie za przepracowany tydzień (60 godzin) wynosi około €700. W pierwszych tygodniach wynagrodzenie może być niższe, ze względu na konieczność odbycia szkolenia.

Pracujemy w systemie 2/1, możliwy jest również inny system po uzgodnieniu z planistą.

Podróże do/z pracy są kosztem pracownika, ale możemy pomóc przy organizacji transportu busem. Również w przypadku lotów do Eindhoven lub Weeze możemy zorganizowac transport na/z lotniska.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
  • Prawa jazdy kategorii C+E (z kodem 95) oraz aktualnej karty kierowcy
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca międzynarodowy będzie dodatkowym atutem
  • Oświadczenia o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Aktualnego paszportu

Dodatkowe informacje

Więcej o warunkach pracy?

Chciałbyś sprawdzić jak praca wygląda w rzeczywistości? Zobacz film poniżej.

Czym jeździmy?

Nasza nowoczesna flota składa się głównie z pojazdów marki Mercedes, których przeciętny wiek to 2,5 roku. Wszystkie pojazdy są w pełni wyposażone (wygodne łóżka, fotele, lodówki itd.) i posiadają automatyczne skrzynie biegów.

Jak wygląda nasza baza?

Główna baza mieści się w rejonie Borsele. Na miejscu zapewniony jest dostęp do internetu poprzez WiFi, kompleksowe zaplecze socjalne (toalety, prysznice, pralka + suszarka, w pełni wyposażona kuchnia). Umożliwiamy transport do najbliższego supermarketu.

Na bazie funkcjonuje również serwis samochodów ciężarowych, gdzie na bieżaco reperowane są drobne usterki.

Kim jesteśmy?

Godziny 50-60 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie €12,97 brutto/godzina
Miasto Lelystad

Informacje kontaktowe

Katarzyna Krupa
+48717166857