Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 238 [vacancyId:protected] => 39 [localeId:protected] => 7 [vacancyCode:protected] => 214 - TTA Truckland, mechanic [title:protected] => Mechanic [address:protected] => [zipcode:protected] => 5056 [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Tilburg [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => 158 [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Would you like to develop your skills in a professional car workshop? Apply for the advertisement below!

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Sara Chyla [contactEmail:protected] => recruitment@bamworks.eu [contactPhone:protected] => +48717166857 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => 40 [salary:protected] => €14,50 gross/hour [salaryMinimum:protected] => [salaryMaximum:protected] => [salaryType:protected] => week [worktime:protected] =>

Work schedules will be agreed with the client, this is the same for confirmations for holidays.

[offers:protected] =>

Employment on Dutch contract at the company BAM Works B.V.

Your salary will be build up from the following amounts:

  • Starting with a basic gross salary of €14,50 per hour

  • Weekly payment period

  • Deduction for health insurance: €35,33

  • Rent of living location: €106 per week

[demands:protected] =>
  • Experience as a mechanic

  • Experience with construction/destruction of machinery is preferred

  • Experience with paint spraying is preferred

  • Certificate of Good Conduct

  • English language is required

  • Drivers License is required

[description:protected] =>

Your work duties will include maintenance, construction and deconstruction of machines, mechanical works and painting with a paint spray gun.

[companyProfile:protected] =>
  • WiFi internet

  • toilets + showers (shared)

  • washing machine + dryer

  • kitchen, bicycle (with €50,- deposit)

  • supermarket within 10 minutes by bicycle.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => car mechanic (500 x 500 px).jpg [vacancyHeroImage:protected] => car mechanic header.jpg [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 51.577115 [lng:protected] => 5.1366286 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-03-11 11:26:11 [responsibilities:protected] => )

Mechanik

214 - TTA Truckland, mechanic 22072 widoki Gmina Tilburg 40 €14,50 brutto/godzina NL umowa Mechanika i konsweracja

Opis stanowiska

Zakres pracy obejmuje konserwacje oraz konstrukcje i dekonstrukcje maszyn, prace mechaniczne oraz malowanie przy pomocy pistoletu natryskowego z farbą.

Co oferujemy

Zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie w okresie początkowym wynosi €14,50 za godzinę brutto

  • Tygodniowy system wynagordzenia

  • Ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie €35,33 tygodniowo,

  • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach w cenie €106 tygodniowo

Dojazd do oraz z pracy jest możliwy rowerem lub pieszo, ponieważ lokale mieszkaniowe znajdują się w pobliżu miejsca pracy.

Grafik pracy jest ustalany z pracodawcą. Podobnie w przypadku zgody na urlop.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik

  • Doświadczenie w konstruowaniu i dekonstruowaniu maszyn mile widziane

  • Doświadczenie w malowaniu przy pomocy pistoletu mile widziane

  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)

  • Znajomość języka angielskiego jest wymagana

  • Prawo jazdy kategorii B jest wymagane

Nie spełniasz wszystkich powyższych wymagań? Nie martw się! Skontaktuj się z nami, wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Nasz proces rekrutacji jest dobrze przemyślany, aby jak najlepiej dopasować stanowisko do kandydata. Odkryj nasz proces krok po kroku: Jak działa BAM

Dodatkowe informacje

Lokacja mieszkaniowa

Lokalizacje mieszkalne, które oferujemy, to zwykłe budynki mieszkalne z miejscem dla maksymalnie 18 osób (od 1 do 3 osób w jednym pokoju), spełniające standardy SNF. Apartamenty wyposażone są w szereg udogodnień:

  • Lokale mieszkaniowe wyposażone są w szereg udogodnień: WiFi internet, kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia

  • Udostępniamy również rowery (€50 depozytu)

  • W okolicy znajduje się supermarket (rowerem około 10 minut)

  • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach

  • Za udostępnienie kluczy do lokalu mieszkalnego pobierany jest depozyt w wysokości €50. Po oddaniu kluczy, kwota ta zostanie zwrócona.

Więcej szczegółów można znaleźć w sekcjach Nasze lokalizacje i Często zadawane pytania.

O Nas

Godziny 40
Wynagrodzenie €14,50 brutto/godzina
Miasto Tilburg
Mechanik

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857