Zbiory borówek

661.1 - Van Gompel Agro B.V. 11159 widoki Gmina Reusel-De Mierden 38 godzin tygodniowo € 10,48 brutto/godzina NL umowa Rolnictwo

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych praca przy zbiorze borowki amerykańskiej.

Praca ma charakter sezonowy, potrwa od początku lipca do połowy września.

Co oferujemy

Pracownikom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.
  • możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu prac przy zbiorze borówek
  • stawkę godzinową w wysokości 10,48 € brutto
  • wynagrodzenie jest wypłacane w systemie tygodniowym (przez pierwsze 26 tygodni kontraktu; po tym okresie wynagrodzenie wypłacane będzie raz na 4 tygodnie).
  • ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie 30,66 € miesięcznie
  • zakwaterowanie w komfortowych pokojach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, w cenie 87,50€ tygodniowo

Obowiązki

Do obowiązków pracownika należy zbiór borówek. Owoce rosną na zewnątrz (pod zadaszeniem, więc nawet w przypadku opadów deszczu pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki).

Praca przewidywana jest na 5-6 dni w tygodniu, od początku lipca do połowy września.

Praca odbywa się w godzinach 7:00-18:00.

Dojazd do pracy odbywa się z wykorzystaniem dostarczonych przez nas nieodpłatnie rowerów lub samochodem firmowym (w zależności od dystansu między miejscem pracy a miejscem zakwaterowania).

System pracy oraz plany urlopowe uzgadniane sa bezpośrednio z pracodawcą.

Koszty transportu do Holandii leżą po stronie Pracownika, ale możemy pomóc w jego organizacji.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Od Kandydatów oczekujemy:

  • motywacji do pracy,
  • chęci nauki i rozwoju,
  • zaświadczenia o niekaralności,
  • doświadczenie w pracy przy zbiorze borówki oraz znajomość języka obcego będą dodatkowymi atutami.

Dodatkowe informacje

Lokacja mieszkaniowa:

  • WiFi internet
  • toalety i prysznice (dzielone z innymi mieszkańcami)
  • pralka i suszarka
  • kuchnia
  • rower (kaucja zwrotna w wysokości 50€)

Koszty wynajmu lokacji mieszkaniowej wynosi 87,50€ tygodniowo. Opłata ta jest pobierana również w przypadku, gdy jedziesz na urlop, ale chcesz zarezerwować pokój. Jeśli zwolnisz pokój opłata nie jest naliczana.

Kaucja za klucze do lokacji wynosi 50€. Kaucja zostanie zwrócona po zwolnieniu pokoju i zwrocie kluczy.

Godziny 38 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 10,48 brutto/godzina
Miasto Reusel

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857