Praca przy bluszczach

151 - Kees Burgmans, bluszcz 1731 widoki Gmina Oisterwijk 40-55 godzin tygodniowo € 10,71 brutto/godzina NL umowa Rolnictwo

Opis stanowiska

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy uprawie bluszczu.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • podlewanie,
  • podwiązywanie,
  • przycinanie,
  • plewienie
  • przygotowanie roślin do wysyłki

Praca jest bardzo zróżnicowana.

Co oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.
  • płacę podstawową w kwocie 10,71€ brutto za godzinę (do 38 godzin tygodniowo; praca w nadgodzinach powyżej 38 godzin oraz w soboty platna jest w wymiarze 130%)
  • Wynagrodzenie jest wypłacane w systemie tygodniowym (przez pierwsze 26 tygodni kontraktu; po tym okresie wynagrodzenie wypłacane będzie raz na 4 tygodnie).
  • dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego w konkurencyjnej cenie 107,68€
  • zakwaterowanie (koszt wynajmu: 87,50€ tygodniowo).

Praca od poniedzialku do piątku, od 7:30 do 18:00, oraz w soboty od 7:30 do 16:30.

Do pracy dojedziesz rowerem, który udostępnimy Ci bezpłatnie (dystans między miejscem zakwaterowania a miejscem pracy nie jest większy niż 7,5km).

System pracy oraz plany urlopowe uzgadniane są bezpośrednio z klientem.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Od kandydatów oczekujemy:

  • motywacji do pracy oraz chęci rozwoju i nauki
  • umiejętności pracy w zespole, ale również smaodzielnego wykonywania zadań
  • zaświadczenia o niekaralności
  • Mile widziane będą znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz doświadczenie w pracy w sektorze rolniczym

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie:

  • pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe
  • dostęp do Internetu
  • toalety i prysznice (wspólne)
  • pralka i suszarka
  • w pełni wyposażona kuchnia
  • bezpłatny rower (za rower pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 50€)
  • supermarket w pobliżu (10 minut rowerem).
Godziny 40-55 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 10,71 brutto/godzina
Miasto Haaren

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu