Szkółka drzew

497 - Peter Verhoeven 2118 widoki Gmina Oisterwijk 38-42 godzin tygodniowo € 10,92 brutto/godzina NL umowa Rolnictwo

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika do pracy przy szkółce drzewek i sadzonkach. Twoje codzienne obowiązki będą obejmowały wykopywanie drzewek i sadzonek z ziemi (przy użyciu maszyn bądź ręcznie), nawożenie, załadunek gotowych sadzonek oraz przygotowanie ich do transportu, a także prace pomocnicze (jak np. plewienie, sadzenie, przycinanie, podwiązywanie itp.).

Co oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • 10,92€ brutto za godzinę
  • tygodniowy okresy rozliczeniowe
  • koszt ubezpieczenia zdrowotnego: 26,92€ za tydzień
  • koszty wynajmu lokacji mieszkaniowej: 87,50€ za tydzień

Praca planowana jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00, ale możliwa jest również praca w soboty.

System pracy oraz plany urlopowe uzgadniane są bezpośrednio z klientem.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wysokiej motywacji do pracy
  • elastyczności
  • chęci do nauki i rozwoju
  • doświadczenie w pracach agrarnych będzie dodatkowym atutem
  • znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego jest mile widziana

Dodatkowe informacje

Lokacja mieszkaniowa:

  • WiFi internet
  • toalety i prysznice (dzielone z innymi mieszkańcami)
  • pralka i suszarka
  • kuchnia
  • rower (kaucja zwrotna w wyoskości 50€)
  • kaucja za klucze do lokacji wynosi 50€. Kaucja zostanie zwrócona po zwolnieniu pokoju i zwrocie kluczy.

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 8 km zapewniamy inny środek transportu.

Godziny 38-42 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 10,92 brutto/godzina
Miasto Haaren

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu