Dzielić:

Malarz

250 - BAM Works - Painter 477 widoki 40 €13,25 brutto/godzina NL umowa Mechanika i konsweracja

Opis stanowiska

Zakres prac obejmuje malowanie powierzchni wewnętrznych oraz elewacji zewnętrznych budynków.

Co oferujemy

Mamy Ci do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.;
  • stawkę podstawową w wysokości €13,25 brutto/godzinę (wynagrodzenie od 13,25 € do 16,00 € w zależności od doświadczenia i efektów),
  • tygodniówki wypłacane najpóźniej do czwartku;
  • ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie €30,66 tygododniowo;
  • zakwaterowanie w komfortowych pokojach w cenie €87,50 tygodniowo.

Obowiązki

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • malowanie powierzchni wewnętrznych,
  • malowanie elewacji zewnętrznych budynków,
  • inne prace remontowe w zależności od sytuacji.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wymagana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
  • prawo jazdy;
  • doświadczenie minimum 5 lat,
  • motywacja do pracy;
  • elastyczność i odpowiedzialność;
  • zaświadczenie o niekaralności.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie:

  • w pełni wyposażona kuchnia,
  • komfortowe pokoje,
  • Internet Wi-Fi,
  • toalety i prysznice (wspólne),
  • pralka i suszarka,
  • rower (zwrotna kaucja w wysokości  €50).

Organizujemy dojazd do pracy samochodem. Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower, z którego może korzystać w czasie wolnym, np. wybierając się na zakupy.

Godziny 40
Wynagrodzenie €13,25 brutto/godzina
Miasto Biezenmortel
Malarz

Informacje kontaktowe

Matylda Jurek
+48 717166857