Kierowca ciągnika terminalowego Terberg

271 - UC NL, Truck C+E 458 widoki Gmina Tilburg 40 - 50 godzin tygodniowo € 11,80 brutto/godzina NL umowa Logistyka

Opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie w jednym z największych centrów dystrybucyjnych w Tilburgu? Ta oferta jest dedykowana dla Ciebie!

Doświadczenie jest mile widziane, ale nie wymagane - przeszkoli Cię nasz wykwalifikowany pracownik z wieloletnim stażem pracy.

Co oferujemy

Stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Podstawowe wynagrodzenie brutto w wysokości € 11,80 za godzinę (do 40 godzin pracy tygodniowo), od stycznia 2022 stawka wzrosnie do € 12,18
  • Nadgodziny (po przepracowanych 40 godzinach w tygodniu) będą płatne 130%
  • Przepracowane godziny w sobotę będą płatne 150%, godziny w niedzielę oraz święta narodowe: 200%
  • 4 tygodniowy okres rozliczeniowy, wynagrodzenie wypłacane jest w ciągu 10 dni kalendarzowych od zakończenia okresu rozliczeniowego
  • Praca zmianowa
  • Ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie 107,64€ za 4 tygodnie

Obowiązki

  • Umieszczanie kontenerów pod rampami załadunkowymi za pomocą ciągnika terminalowego Terberg
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem towarów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Wykonywanie poleceń przełożonych związanych z obsługą obiektu, zgodnych z umiejętnościami i kwalifikacjami
  • Przewozy towarów firmowym busem

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Prawa jazdy kategorii C+E
  • Znajomości języka angielskiego
  • Zaświadczenia o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
  • Motywacji do pracy
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca C+E jest mile widziane!
  • Aktualnego paszportu

Dodatkowe informacje

Lokacja mieszkaniowa:

  • pokoje
  • WiFi internet
  • toalety i prysznice (dzielone z innymi mieszkańcami)
  • pralka i suszarka
  • kuchnia

Koszty wynajmu lokacji mieszkaniowej wynosi 87,50€ tygodniowo.

Godziny 40 - 50 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 11,80 brutto/godzina
Miasto Tilburg

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu