Kierowca C+ E transport drobiu i jajek

630 - Dekkers Transport 752 widoki Międzynarodowy, cała europa 50-60 godzin tygodniowo € 12,56 brutto/godzina NL umowa Transport

Opis stanowiska

Szukamy najlepszych z najlepszych! Dołącz do naszego zespołu kierowców wysyłając CV.

Pracując dla nas staniesz się częścią zespołu kierowców międzynarodowych, przewożących towar do krajów Unii Europejskiej.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.
  • stawkę godzinową w wysokości € 12,56 brutto (do 40 godzin tygodniowo), od stycznia 2022 stawka wzrosnie do € 12,97
  • nadgodziny (powyżej 40 godzin tygodniowo) wynagradzane są w wysokości 130% stawki podstawowej
  • godziny pracy w soboty płatne są 150%, w niedziele i święta 200%
  • delegacja w wysokości € 50,16 za każdy pelny dzień spędzony poza bazą
  • wynagrodzenie płatne w okresach czterotygodniowych
  • ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie € 107,64 za 4 tygodnie.

Przeciętne wynagrodzenie za 4 tygodnie wynosi 2900 - 3600€.

Obowiązki

Głównym zadaniem kierowców jest transport żywych kur oraz jajek z Holandii do innych krajów, również spoza Unii Europejskiej.

Czas pracy

Grafik pracy jest elastyczny, uzgadniany z planistą.

Koszty przejazdu do pracy i do domu leżą po stronie pracownika, ale możemy pomóc w organizacji transportu. Po wcześniejszym uzgodnieniu mozemy nieodpłatnie odebrać Cię lub odwieźć na lotnisko w Eindhoven lub Weeze.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • doświadczenia zawodowego w charakterze kierowcy w transporcie międzynarodowym
  • karty kierowcy
  • zaświadczenia o niekaralności
  • kursu na przewóz żywych zwierząt lub chęci jego odbycia
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • pięcioletniej historii zatrudnienia
  • aktualnego paszportu

Dodatkowe informacje

Udogodnienia na bazie:

  • WiFi internet
  • toalety i prysznice
  • pralka i suszarka
  • kuchnia
  • pokoje

Godziny 50-60 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 12,56 brutto/godzina
Miasto Tilburg

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu