Pracownik produkcyjny/pakowacz

Vetipak - production workers/packers 523 widoki Gmina Meierijstad, Gmina Oss 38 godzin tygodniowo € 10,50 - € 12,80 NL umowa Produkcja

Opis stanowiska

Szukasz pracy przy produkcji i pakowaniu? Dolącz do nas!

Szukamy osób chętnych do pracy przy produkcji i pakowaniu kosmetyków i słodyczy.

Co oferujemy

  • stawkę podstawową w wysokości 10,50€ - 12,80€ brutto za godzinę
  • zakwaterowanie w wygodnych pokojach jedno- lub dwuosobowych, w cenie 96,00€ tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne w wysokości 25,84€ tygodniowo
  • możliwość trenigu i dalszego rozwoju
  • możliwość stałej współpracy
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy (od 10 km)
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Obowiązki

Do głównych obowiązków należą:

  • zdejmowanie produków z taśmy produkcyjnej i wkładanie do opakowań,
  • sprawdzenie jakości produktów,
  • wykonywanie prac porządkowych z zachowaniem zasad higieny.

Czas pracy

Praca ma charakter zmianowy:

  • 6:00-15:00
  • 15:00-24:00
  • 24:00-6:00

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • chęci do pracy w systemie zmianowym
  • motywacji do pracy
  • znajomości języka angielskiego lub polskiego

Dodatkowe informacje

Warunki mieszkaniowe

  • komfortowe pokoje
  • w pełni wyposażona kuchnia
  • toalety i prysznice
  • pralka
  • WiFi Internet
  • rower
Godziny 38 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 10,50 - € 12,80
Miasto Veghel/Oss

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu