Ścinanie słoneczników

529 - Steen VOF 728 widoki Gmina Meierijstad 40-42 godzin tygodniowo € 10,24 brutto/godzina NL umowa Rolnictwo

Opis stanowiska

Praca polega głównie na ścinaniu kwiatów słonecznika, ale do zadań pracowników należą równiez prace pielęgnacyjne (np. plewienie).

Praca odbywa się na otwartej przestrzeni.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.,
  • stawkę godzinową w wysokości €10,24 brutto (nadgodziny płatne 130%, praca w soboty 150%),
  • czterotygodniowy okres rozliczeniowy, wynagrodzenie wypłacane w ciągu 10 dni kalendarzowych po zakończeniu okresu rozliczeniowego,
  • ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie €107,68 za cztery tygodnie
  • zakwaterowanie w komfortowych pokojach jedno-, dwu- lub trzyosobowych w cenie €87,50/tydzień

Praca zwykle zaczyna się o 7:30 i trwa do 16:30 z godzinną przerwą w ciągu dnia, od poniedziałku do piątku.

W soboty praca zaczyna się o 8:00 i trwa do 12:30.

Plan pracy oraz plany urlopowe uzgadniane są bezpośrednio z pracodawcą.

Dojazd do pracy firmowym samochodem lub busem.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Motywacji i chęci do nauki,
  • zaświadczenia o niekaralności,
  • znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy o podobnym charakterze będą dodatkowymi atutami.

Dodatkowe informacje

Lokacja mieszkaniowa

  • zakwaterowanie w domkach mieszczących maksymalnie 18 osób, w pokojach jedno-, dwu- lub trzyosobowych. Lokacje  spełniają standardy SNF.
  • WiFi internet
  • toalety i prysznice (dzielone z innymi lokatorami)
  • pralka i suszarka
  • w pełni wyposażona kuchnia
  • rower (kaucja zwrotna wynosi 50€).

Godziny 40-42 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 10,24 brutto/godzina
Miasto Veghel

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu