Walking floor lub wywrotka z produktami rolnymi

AB Texel NL 1280 widoki Międzynarodowy, FR-BE, Międzynarodowy, NL-UK 50-60 godzin tygodniowo €12,56 brutto/godzina NL umowa Transport

Opis stanowiska

Transport drogowy produktów rolnych z naczepą typu walking floor lub wywrotka.

Co oferujemy

Umowa, wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w holenderskiej firmie BAM Works B.V.
  • Wynagrodzenie w kategorii D0:
  • Podstawowe wynagrodzenie brutto w wysokości  €12,56 euro za godzinę (do 40 godzin w tygodniu)
  • Nadgodziny (powyżej 40 godzin w tygodniu) wypłacane w wysokości 130% stawki podstawowej
  • Praca w soboty płatna w wysokości 150% oraz praca w niedziele i święta płatne w wysokości 200% stawki podstawowej
  • Delegacja w wysokości €51,51 za dzień (dla pracy poza bazą przez pełne 24 godziny)
  • Wynagrodzenie płatne w walucie euro w czterotygodniowych okresach rozliczeniowych, najpóźniej 10 dni po zakończeniu okresu

Przeciętne wynagrodzenie za przepracowany tydzień (60 godzin) wynosi około €700.

W pierwszych tygodniach wynagrodzenie może być niższe, ze względu na konieczność odbycia szkolenia.

Ubezpieczenie

Pracownik jest zobowiązany do wykupienia holenderskiego ubezpieczenia zdrowotnego. Możemy zorganizować to za Ciebie w konkurencyjnej cenie €107,64 za 4 tygodnie. Większą część tych kosztów można odzyskać zwracając się z wnioskiem do Zorgtoeslag. Refundacja zależy od wysokości wynagrodzenia oraz ogólnej sytuacji rodzinnej.

Ponadto korzystamy z dodatkowego ubezpieczenia grupowego, które obejmuje: ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie wypadkowe. Koszt tego dodatkowego ubezpieczenia to €8,12,- za 4 tygodnie.

Czas pracy

System pracy

Preferowany system pracy to 2/1, ale  możliwy jest również inny system po uzgodnieniu z planistą.

Transport do pracy oraz powrót do kraju

Podróże do/z pracy są kosztem pracownika, pomagamy przy organizacji transportu busem.

W przypadku lotów do Eindhoven lub Weeze możemy zorganizować transport na lotnisko.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E (z kodem 95)
  • Aktualna karta kierowcy
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Dodatkowe informacje

Specyfikacja pojazdu

 MAN 18.460 BLS z pompą PTO i lodówką, gniazdko elektryczne 220V, Computer CarCube

Udogodnienia na bazie

WiFi internet, kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia, umożliwiamy transport do supermarketu

Klauzula informacyjna odnośnie przetwarzania danych osobowych

Informujemy, że Administratorem danych jest BAM Works B.V. z siedzibą w Bieznemortel , Bieznemortelsestraat 43, 5074 RB Biezenmortel oraz  BAM Works Sp. z o.o. z siedzibą w Krzepice 29, 57-100 Strzelin, występujący jako tzw. współadministratorzy danych osobowych. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez BAM Works B.V. oraz BAM Works Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Godziny 50-60 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie €12,56 brutto/godzina
Miasto Lelystad

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu