Pracownik przy uprawie i zbiorach

116 - FJ-Plants 9615 widoki Gmina Dongen 40 godzin tygodniowo € 10,71 - € 11,47 brutto/godzina NL umowa Rolnictwo

Opis stanowiska

Prace odbywają się głównie wewnątrz szklarni i rzadko na zewnątrz na polu. Procentowo będzie to około 90% w szklarni i 10% na zewnątrz na polu.

Codzienne obowiązki to dbanie o rośliny, aby mogły dobrze rosnąć (np.: podlewanie, podwiązywanie, podcinanie, pielenie, itp.) oraz przygotowanie roślin na sprzedaż.

Co oferujemy

Zatrudnienie ze stabilną pracą i holenderskim kontraktem w firmie B.A.M. Works B.V.

  • Począwszy od podstawowej pensji bruto w wysokości 10,71 € za godzinę do 40 godzin tygodniowo;
  • Płatność w euro w okresie 4 tygodni w ciągu 10 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego;
  • Odliczenie na ubezpieczenie zdrowotne: 107,64 EUR za 4 tygodnie;
  • Czynsz za mieszkanie: 87,50 € tygodniowo.

Jesteś zobowiązany do posiadania holenderskiego ubezpieczenia zdrowotnego, możemy je załatwić w konkurencyjnej cenie 107,64 € za 4 tygodnie. O zwrot części tych kosztów można wystąpić do rządu holenderskiego, składając wniosek o tak zwany „Zorgtoeslag”, zwrot zależy od poziomu wynagrodzenia i okoliczności prywatnych.

Obowiązki

Co najmniej 40 godzin tygodniowo, ale czasami w okresach wzmożonego ruchu nawet więcej. Poniedziałek zawsze od 08:00 do 17:00, aw okresach wzmożonego ruchu od wtorku do piątku praca zaczyna się od 6:00 do 16:00 lub 17:00.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Zaświadczenie o niekaralności;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Motywacja i chęć do nauki;
  • Umiejętność pracy w zespole, ale również samodzielność;
  • Preferowane jest doświadczenie w rolnictwie przy roślinach, ale ważniejsza jest dobra motywacja.

Dodatkowe informacje

Miejsce zamieszkania:

  • Internet WiFi
  • toalety + prysznice (wspólne)
  • pralka + suszarka
  • kuchnia

Transport do pracy będzie odbywał się rowerem lub samochodem / autobusem, ale zależy to od tego, czy miejsce zamieszkania znajduje się blisko miejsca pracy (rowerem maksymalnie 8 kilometrów). Jeśli dystans do pracy jest większy zapewniamy bezpłatny transport firmowym samochodem.

Godziny 40 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 10,71 - € 11,47 brutto/godzina

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu