Kierowca C+E przewoz towarow do Wielkiej Brytanii

317 - Bemotrans, Truck C+E 10727 widoki Międzynarodowy, NL-UK 50-60 godzin tygodniowo € 2.692 za 31 dni PL umowa Transport

Opis stanowiska

Ruch lewostronny to dla Ciebie nie problem? Lubisz współpracować z ludźmi i jesteś osobą pracowitą? Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV.

Międzynarodowy transport z naczepą typu plandeka, w większości na terenie Wielkiej Brytanii, niekiedy również przewóz materiałów niebezpiecznych ADR.

Co oferujemy

Zatrudnienie w polskiej firmie BAM Works Sp. z o.o.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie zasadnicze (uwzględniając średni poziom dodatków) 2.134,- złotych netto miesięcznie (2.660,- złotych brutto)
  • Dieta za dobę podróży zagranicznej w wysokości 15,- euro + 10,- euro dodatkowo przy pobycie na terenie Niemiec, Francji, Austrii.
  • Ryczałt za nocleg w wysokości 45,50 euro/noc
  • Premia za niskie zużycie paliwa oraz efektywną pracę
  • Premia lojalnościowa za przepracowanie każdego pełnego roku w wysokości 1,- euro za dzień (maksymalna przy stażu 5 lat)
  • Premia za wydajność w wysokości 8,- euro za dzień, jeżeli odsetek godzin jazdy w stosunku do ogólnego czasu pracy będzie mniejszy niż 20%
  • Dodatki do wynagrodzenia (dotyczy Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i Austrii)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Wyplata wynagrodzenia w walucie euro, do 10-tego każdego miesiąca.

Przeciętne wynagrodzenie za przepracowane 21 dni wynosi 1.972 euro

Przeciętne wynagrodzenie za przepracowane 31 dni wynosi 2.692 euro

Czas pracy

System pracy to 6 tygodni w pracy i 2 w domu.
Możliwość modyfikacji systemu, z zachowaniem przepracowanych 36 tygodni w ciągu roku.

Podróż do pracy: odbierzemy Cię z Twojego miejsca zamieszkania lub ustalonego miejsca zbiorki w możliwie jak najbliższej lokalizacji miejsca zamieszkania oraz dostarczymy do miejsca, gdzie znajduje się ciężarówka.

Podróż do domu: odbierzemy Cię z bazy oraz odwieziemy do miejsca zamieszkania, lub miejsca położonego jak najbliżej miejsca zamieszkania.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Prawo jazdy kategorii C+E (z kodem 95)
  • Aktualna karta kierowcy
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
  • ADR (podstawowe)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie w ruchu lewostronnym mile widziane
  • Aktualny paszport.

Dodatkowe informacje

Specyfikacja pojazdu

  • Scania Topline z lodówką
  • DAF XF 106.460 SuperSpaceCab z lodówką
  • Computer TX-MAX

Udogodnienia na bazie

  • WiFi internet
  • kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia
  • supermarket w pobliżu

Godziny 50-60 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 2.692 za 31 dni
Miasto Oirschot

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu