Praca przy sadzonkach roslin

613 - Bart van Roessel, small plants 577 widoki 38 €10,34 brutto/godzine

Opis stanowiska

Całoroczna praca przy małych/młodych roślinach

Co oferujemy

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie  BAM Works B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie w okresie początkowym wynosi € 10,34 euro za godzinę brutto.
  • Tygodniowy okres rozliczeniowy
  • Potrącenie na ubezpieczenie zdrowotne € 26,92 euro za tydzień
  • Wynajem lokalu mieszkalnego € 87,50  euro za tydzień.

Obowiązki

Do codziennych obowiązków należy pielenie, sadzenie małych roślin w większych doniczkach, cięcie młodych roślin, ładowanie na palety do transportu itp.

Praca odbywa się w szkalarni, ale takze na zewnatrz na polu

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 - 17:00 z godzinną przerwą.
System pracy jest ustalany z pracodawcą. Podobnie w przypadku zgody na urlop.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w pracy z roślinami lub motywacji do nauki
  • Znajomości jezyka holenderskiego lub angielskiego
  • Samodzielności, ale takze umiejetności do pracy w zespole
  • Zaświadczenia o niekaralności.

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

  • WiFi internet,
  • Toalety + prysznice (wspólne)
  • Pralka + suszarka,
  • Kuchnia
  • Rower (50 euro kaucji)

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 8 km zapewniamy inny środek transportu.

Godziny 38
Wynagrodzenie €10,34 brutto/godzine
Miasto Haaren

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu