Dzielić:

Technik - monter skrzyni sterowniczej

672 - Hoppenbrouwers Techniek 3748 widoki Gmina Sittard-Geleen, Gmnina Deurne 38 12,95 brutto za godzine NL umowa Produkcja

Opis stanowiska

Praca polega na konstruowaniu wysokiej jakosci skrzyn sterowniczych - budowaniu, okablowwywaniu  i montazu. Skrzynki te uzywane sa w firmach zajmujacych sie oczyszczaniem wody.

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na kontrakcie holendreskim w firmie BAM Works B.V.;
  • Wynagrodzenie €12.95 brutto za godzine pracy;
  • Koszt tygodniowy wynajmu miejsca na lokacji: 87,50 €;
  • Wyplaty tygodniowe;
  • Ubezpieczenie w korzystnej kwocie 30,92 € za tydzien.

Obowiązki

  • konstruowanie wysokiej jakos skrzynek kontrolnych
  • po zdobyciu wiekszego doswiadczenia, mozliwosc otrzymania dodatkowych projektow pod nadzorem supervisora.

Praca w dni: poniedzialek, wtorek, sroda, czwartek, piatek i sobota od 07:00/08:00 do 17:00.

Plan urlopowy jak i plan tygodniowy musi zostac skonsultowany z plannerem.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • doswiadczenie techniczne (badz wyksztalcenie technicze);
  • wiedza z zakresu pracy z elektryka;
  • motywacja do pracy, chec uczenia sie i rozwijania umiejetnosci w pracy;
  • certyfikat niekaralnosci;
  • znajomosc jezyka angielskiego badz holenderskiego
  • mile widziane prawo jazdy

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

  • Komfortowy pokój
  • W pełni wyposażona kuchnia
  • Toalety + prysznice
  • Pralka i suszarka
  • Bezpłatny Internet WiFi
  • Rower (z kaucją 50€)

Zapewniamy standard rowerowy w naszych miejscach zamieszkania (z depozytem w wysokości 50 €). Ma to na celu podróżowanie do pracy, ale także wykorzystanie w czasie prywatnym na wizytę w sklepach. W przypadku, gdy odległość między miejscem pracy a miejscem zamieszkania będzie większa niż 8 km, zapewnimy inny transport.

Godziny 38
Wynagrodzenie 12,95 brutto za godzine
Miasto Sittard and Deurne

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857