Muncă sezonieră – căpşuni

088 - Lavrijsen 25203 views Municipiu Bladel 38-48 € 10,48 brut pe ora NL contract Agricol

Descrierea postului

Munca sezoniera la compania de cultivare a căpșunilor, unde sezonul va începe în martie și va continua până în septembrie. Sarcinile zilnice sunt: ​​în martie începând cu florile plantelor de căpșuni, iar din aprilie culegem căpșunile.

Culesul căpșunilor este simplu; împingeți cu voi un cărucior mare, care are tăvi diferite deasupra, pe baza dimensiunii căpșunii, alegeți și așezați căpșuna în tava potrivită. Trebuie să aveți grijă de cantitatea potrivită de căpșuni din cutii și să verificați calitatea acestor cutii. Pentru a face munca și mai distractivă, serele sunt dotate cu un sistem audio prin care se pune muzica.

Volumul de munca va depinde în mare măsură de vreme, așa că vor fi și câteva săptămâni liniștite, unde puteți să vă luați o vacanță.

Oferta

Loc de muncă cu contract olandez la compania BAM Works B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Începând cu un salariu de bază brut de 10,48 EUR pe oră
  • Plata saptamanala in euro
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 30,66 EUR pe 1 săptămână
  • Închiriere locație: 87,50 EUR pe săptămână (există o reducere specială atunci când lucrătorul locuiește în locația noastră mai mult de 26 de săptămâni pe an)

Depinde de circumstanțele actuale, dar întotdeauna între orele 6.00 și 18.00.

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul, la fel se va intampla si pentru planificarile pentru concedii.

Oferim biciclete în locațiile noastre de locuit (cu o garantie de 50 €). Aceasta este cu scopul de a călători la muncă, dar și pentru a utiliza în timpul dvs. privat. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul unde veti locui va fi mai mare de 10 km, vom asigura transport diferit.

Călătoriile din și către țara de origine sunt costurile angajatului, putem face o rezervare pentru un loc în unul dintre autobuzele noastre sau pentru a rezerva un bilet de avion pentru dvs., costurile acestei călătorii vor fi deduse din salariu. În cazul zborurilor către Eindhoven sau aeroportul Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

  • Experienţă în lucrul cu căpşuni sau motivaţia de a învăţa
  • Să stiţi limba engleză la un nivel conversaţional
  • Sunteţi capabil să lucraţi independent dar şi în echipă, sunteţi flexibil şi motivat
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

Detalii despre chirie

Conform standardelor SNF, oferim cazare în locaţii obişnuite în care locuiesc maximum 18 angajaţi. Într – o cameră sunt cazaţi între 1 şi maximum 3 angajaţi.

  • Internet WiFi
  • Toalete şi duşuri (la comun)
  • Maşini de spălat +uscătoare
  • Bucătărie
  • Biciclete ( contra unei garanţii în valoare de 50 euro)
  • Supermarket la cel mult 10 minute de mers cu bicicleta.

Costul chiriei pentru o săptămână este de 82,50 Euro şi dacă doriţi să vă păstraţi locul/ patul în aceeaşi cameră această chirie se va plăti chiar şi când sunteţi în concediu. În cazul in care atunci cand mergeţi în concediu faceţi curat în cameră şi o eliberaţi, chiria nu trebuie plătită. Garanţia de 50 Euro pentru cheile de la casa şi garanţia de 50 Euro pentru cheia de la bicicletă o să vă fie restituită în momentul în care predaţi cheile.

Ore 38-48
Salariul € 10,48 brut pe ora
Orasul Bladel

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032