Kierowca C +E transport produktów rolnych z naczepą pasową

498 - AB Texel DE, truck 1269 widoki Gmina Goch 50-60 € 1.850 za 20 dni pracy DE umowa Transport

Opis stanowiska

Międzynarodowy transport drogowy produktów rolnych z naczepą pasową. Przewożone produkty to przede wszystkim ziemniaki, różne rodzaje zbóż, marchew, cebula a także inne produkty rolne.

Co oferujemy

Stabilne zatrudnienie na niemieckim kontrakcie.

Składniki wynagrodzenia:

  • Podstawowe wynagrodzenie brutto  w wysokości  €10, euro za godzinę (do 174 godzin w miesiącu)
  • Nadgodziny  (powyżej 174 godzin w miesiącu) wypłacane w wysokości 130% stawki podstawowej
  • Delegacja w wysokości €28,00 netto za każdy dzień (24 godziny) w pracy
  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych 23:00-6:00 - 25%
  • Dodatki za jazdę w święta (wg regulacji prawnych landu Niedersachsen)
  • Dodatek za nocleg w kabinie ciężarówki - 5€ netto
  • Wynagrodzenie miesięczne – za nadgodziny wypracowane w poprzednim miesiącu z dołu oraz podstawa za kolejny miesiąc płatna z góry – wypłacane do 15 dnia każdego miesiąca,
  • 24 dni urlopu do wykorzystania w ciągu roku, po zakończeniu 6miesięcznego okresu próbnego.

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości przepracowanych dni oraz wypracowanych nadgodzin w danym miesiącu. Wynagrodzenie zasadnicze to €1740,- brutto plus delegacja netto za każdy przepracowany dzień.

Pracujemy w systemie 2/1, czyli 2 tygodnie pracy na 1 tydzień w domu (6 dni jazdy - 24 godziny pauzy – kolejne 6 dni pracy, gdzie ostatni dzień jest dniem zjazdowym – 6 lub 7 dni wolnych, wliczając w to dzień wyjazdu do pracy).

Podróże do/z pracy są kosztem pracodawcy i są przez niego organizowane. Bus odbiera kierowców z ustalonych miejsc w centrum danego obszaru w pobliżu ich miejsc zamieszkania.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Prawo jazdy kategorii C+E (z kodem 95)
  • Aktualna karta kierowcy
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca międzynarodowy będzie dodatkowym atutem
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym
  • Pozytywne nastawienie i motywacja do pracy
  • Aktualny paszport

Dodatkowe informacje

Udogodnienia na bazie:

  • WiFi internet,
  • kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice,
  • pralka + suszarka,
  • wyposażona kuchnia,
  • umożliwiamy transport do supermarketu, a także posiłek w dniu przybycia oraz wyjazdu z bazy w Goch

Godziny 50-60
Wynagrodzenie € 1.850 za 20 dni pracy
Miasto Goch

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu