Dzielić:

Order picker

€11.68 brutto plus dodatek zmianowy 108.75% 304 widoki Gmina Waalwijk 40 €11.68 brutto plus 108.75% dodatek zmianowy NL umowa Logistyka

Opis stanowiska

  • praca z nowowczesnym sprzetem elektonicznym
  • mila atmosfera i energiczny zespol
  • dbanie o prawidlowy zakres kompletacji zamowien
  • przygotowywanie produktow do pakowania
  • etykietowanie i przygotowywanie do wysylki
  • przed rozpcozeciem pracy otrzymasz szkolenie EPT na transport towaru

Co oferujemy

  • stabline zatrudnienie na kontrakcie holenderskim
  • Stawka podstawowa €11.68 na godzine pracy
  • Zakwaterowanie w wygodnych pokojach: koszt wynajmu uwarunkowany od wybranej lokacji w zakresie €95-€105
  • Tygodniowe wynagrodzenie platne w euro
  • ubezpieczenie w dobrej cenie €28.63 za tydzien

Obowiązki

Twoim glownym obowiazkiem bedzie przygotowywanie paczek z produktami i upewnienie sie, ze etykiety sa poprawnie wykonane wykonane zgodnie z normami dla wysylki.

Czas pracy

Praca odbywa sie w systemie dwuzmianowym:

Od 05:30 do 14:30

Od 14:30 do 23:30

Dni pracy od poniedzialku do piatku ( mozliwosc pracy rowniez w soboty )

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • motywacja do parcy
  • chec nauki i rozwoju kompetnecji
  • certyfikat niekaralnosci
  • znajmosc jezyka angielksiego badz holenderskiego
  • prawo jazdy jest mile widziane, lecz nie wymagane

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

  • wygodne pokoje wyposazona kuchnia
  • toalety + prysznice
  • zmywarka i suszarka
  • darmowe WiFi

Godziny 40
Wynagrodzenie €11.68 brutto plus 108.75% dodatek zmianowy
Miasto Waalwijk

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857