Praca przy sadzonkach

068 - Gerard vd Loo, agricultural 6925 widoki Gmina Haaren, Gmina Tilburg 40-45 € 10,92 za godzinę brutto NL umowa Rolnictwo

Opis stanowiska

Szukamy do naszego zespołu zmotywowanych kandydatów. Jesteś zainteresowany stabilną pracą, w przyjaznej atmosferze i z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Aplikuj!

Całoroczna praca przy uprawie sadzonek, polegająca na opiece nad roślinami macierzystymi oraz młodymi sadzonkami. Obowiązki w pracy to przede wszystkim  przycinanie roślin i sadzenie mniejszych kawałków  w specjalnej glebie, gdzie wyrastają z nich nowe rośliny. Kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do transportu. Większa część pracy odbywa się w szklarni.

Co oferujemy

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie  BAM Works B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie w okresie początkowym wynosi € 10,92 euro za godzinę brutto.

  • Podwyżki są możliwe w zależności od motywacji do pracy, samodzielności oraz chęci zdobywania nowych umiejetności

  • Tygodniowy okres rozliczeniowy

  • Potrącenie na ubezpieczenie zdrowotne € 26,92 euro za tydzień

  • Wynajem lokalu mieszkalnego € 87,50  euro za tydzień.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:15, w soboty do 12:30 .
System pracy jest ustalany z pracodawcą. Podobnie w przypadku zgody na urlop.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenie w pracy z małymi roślinami lub chęć nauki
  • Znajomość języka holenderskiego lub znajomość języka angielskiego i motywacja do nauki języka holenderskiego, jest mile widziana

  • Samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków, ale także umiejętność pracy w zespole

  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

  • WiFi internet,
  • Kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia
  • Udostępniamy naszym pracownikom również rowery (50 euro depozytu)
  • Za udostępnienie kluczy do lokalu mieszkalnego pobierany jest depozyt w wysokości 50 euro. Po oddaniu kluczy, kwota ta zostanie zwrócona.

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 8 km zapewniamy inny środek transportu.

Godziny 40-45
Wynagrodzenie € 10,92 za godzinę brutto
Miasto Biezenmortel

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu