Dzielić:

Operator maszyny drukującej

642.4 - Crown Uintzendgroep/CCL Label 3379 widoki Gmina Oss 38 godzin tygodniowo € 12,78 brutto za godzine NL umowa Produkcja

Opis stanowiska

Poszukujemy operatora maszyn, ktory posiada umiejetnosci techniczne i wiedze z zakresu grafiki do pracy w nowoczesnej i rozwijajacej sie firmie poligraficznej.

Co oferujemy

  • stawka godzinowa od € 12,78 do €15,38 (w zależności od doświadczenia)
  • dodatek zmianowy w wysokości 16,50% na obie zmiany
  • zakwaterowanie w komfortowych pokojach jedno- lub dwuosobowych; koszt wynajmu: €105 za tydzień
  • ubezpieczenie zdrowotne w dobrej cenie €28,63 za tydzień
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • możliwość stałej współpracy
  • zwrot kosztów podróży (od 10 km)
  • praca w przyjaznej atmosferze

Obowiązki

  • zaczynasz dzień od przygotowania swojego miejsca pracy
  • upewnienie się, że materiały są gotowe, a zamówienia są zarezerwowane i zrealizowane
  • ustawienie maszyny zgodnie ze specyfikacją produktu podaną na torbie wraz z zamówieniem
  • realizacja zamówienia zgodnie z planem
  • śledzenie postępu produkcji oraz stałe sprawdzanie jakości i ilości produkcji w odniesieniu do instrukcji zawartych w zamówieniu

Czas pracy

Praca na zmiany:

  • I zmiana od 06:00 do 14:00
  • II zmiana od 14:00 do 22:00

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • doświadczenie jako operator maszyn
  • wykształcenie i/lub wiedza techniczna
  • umiejętność samodzielnej pracy, ale także w zespole
  • umiejętności techniczne (umiejętność naprawy, modyfikacji maszyn)
  • branie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim i holenderskim jest mile widziana

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

  • comfortable room
  • fully-equipped kitchen
  • toilets + showers
  • washing machine
  • cost of renting: €105 per week

Godziny 38 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 12,78 brutto za godzine
Miasto Oss

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857