Operator maszyn CNC

De Cromvoirtse 1366 widoki Gmina Oisterwijk 38 €11,51 brutto/godzina NL umowa Mechanika i konsweracja

Opis stanowiska

Jako operator maszyn CNC do Twoich obowiązków będzie obsługa prasy w dziale obróbki skrawania. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie produktów o wysokiej jakości z różnych materiałów oraz o różnych rozmiarach i grubościach. Bardzo ważne jest dokładne zapoznanie się z projektami technicznymi, a następnie umieszczenie konstrukcji płytowych. W ten sposób sprawdzasz, czy wszystkie materiały, projekty i dokumenty są poprawne i kontrolujesz, czy produkty są dobrej jakości. Kontrolę przeprowadzisz zarówno w trakcie jak i na końcu procesu, co da nam pewność, że każdy produkt jest najwyższej jakości.

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i holenderski kontrakt w firmie BAM Works B.V.;
  • Wynagrodzenie podstawowe 11,51 € brutto za godzinę tygodniowa;
  • tygodniówki wypłacane najpóźniej do czwartku;
  • 25 dni urlopowych przy 38-godzinnym tygodniu pracy;
  • Możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach;
  • Praca w doświadczonym i przyjaznym zespole;
  • Ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie €30,66 tygododniowo;
  • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach w cenie €87,50 tygodniowo.

Obowiązki

  • Obsługa maszyn;
  • Kontrola dostarczonych i przetworzonych części;
  • Kontrola jakości i rozmiaru;
  • Zapobieganie uszkodzeniom części;
  • Prowadzenie dokumentacji;
  • Odrzucanie produktów na podstawie samodzielnej kontroli lub w porozumieniu z przełożonym;
  • Postępowanie zgodnie z procesami i instrukcjami.

Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu;
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;
  • Minimum dwa lata doświadczenia na ww stanowisku;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziamy pomiarowymi;
  • Umiejętność wykonywania pracy samodzielnie i precyzyjnie;
  • Motywacja do pracy;
  • Zaświadczenie o niekaralności.

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

  • w pełni wyposażona kuchnia,
  • komfortowe pokoje,
  • Internet Wi-Fi,
  • toalety i prysznice (wspólne),
  • pralka i suszarka,
  • rower (zwrotna kaucja w wysokości  €50).

Organizujemy dojazd do pracy samochodem. Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower, z którego może korzystać w czasie wolnym, np. wybierając się na zakupy.

Godziny 38
Wynagrodzenie €11,51 brutto/godzina
Miasto Oisterwijk/Nuth

Informacje kontaktowe