Dzielić:

Księgowy/a / Kontroler/ka finansowa

BAM Works Sp. zo.o. 1340 widoki Gmina Strzelin 40 PL umowa Praca biurowa

Opis stanowiska

Masz doświadczenie w prowadzeniu księgowości? Zapraszamy do naszego zespołu! Praca jako księgowy/a w międzynarodowym zespole być może czeka właśnie na Ciebie.

Co oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Otwartą i przyjazną atmosferę  w miejscu pracy
  • Przeszkolenie do wykonywania obowiązków na zajmowanym stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania posiadanej wiedzy

Obowiązki

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy prowadzenie pełnej księgowości spółek wchodzących w skałd grupy kapitałowej, w tym:

  • księgowanie i weryfikacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych (okresowych i rocznych),
  • bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych,
  • kontrola rozrachunków,
  • sporzadzanie zestawień i analiz (miesięcznych i rocznych) oraz raportowanie ich do zarządu.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Dostępności w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Motywacji do pracy, inicjatywy oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • rzetelności
  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • Wykształcenia wyższego; mile widziany dyplom w dziedzinie finansów i rachunkowości,
  • Praktycznej znajomości bieżących przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • Dobrej organizacji czasu pracy oraz dbałości o terminowe wykonywanie obowiązków,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość programu Exact Globe będzie dodatkowym atutem.

Godziny 40
Miasto Strzelin

Informacje kontaktowe

Katarzyna Krupa
+48717166857