Pracownik restauracji

Burger King 269 widoki Gmina Gilze en Rijen 40 €10,45 – €10,93 bruttо/godzina NL umowa

Opis stanowiska

Jako pracownik będziesz odpowiedzialny za robienie burgerów (zadania kuchenne), sprzątanie, a jeśli mówisz po holendersku, również za prace przy kasie i okienku drive thru

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.,
  • stawkę podstawową w wysokości €10,45 – €10,93 brutto/godzinę
  • tygodniówki wyplacane najpóźniej do czwartku,
  • ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie € 26,92 tygodniowo
  • zakwaterowanie w komfortowych pokojach w cenie € 87,50 tygodniowo

Obowiązki

  • robienie burgerów
  • inne zadania kuchenne
  • sprzątanie
  • praca przy okienku drive thru i kasie (jeśli mówisz po holendersku)

Godziny otwarcia restauracji to 10.00 – 22.00. Różne zmiany w ciągu dnia, godziny pracy od 8.00 do 24.00.

Praca wykonywana jest przez 7 dni w tygodniu, z czego pracujesz 5 dni.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • doświadczenia mile widziane,
  • motywacji do nauki,
  • elastyczności i odpowiedzialności
  • zaświadczenia o niekaralności.
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie:

  • w pełni wyposażona kuchnia,
  • komfortowe pokoje
  • Internet Wi-Fi,
  • toalety i prysznice (wspólne),
  • pralka i suszarka,
  • rower (zwrotna kaucja w wysokości 50 €).

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 8 km zapewniamy inny środek transportu.

Godziny 40
Wynagrodzenie €10,45 – €10,93 bruttо/godzina
Miasto Glize

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857