Kierowca C+E z dźwigiem

Maters 707 widoki 55 - 60 godzin tygodniowo 13.59 - 14.13 Transport

Opis stanowiska

Szukamy kierowcy samochodu cieżarowego z dźwigiem. Przewożonym towarem sa materiały budowlane – elementy betonowe oraz szklane.

Oferujemy 2 dni kursu i 1-3 tygodnie szkolenia z doświadczonym kierowca.

Nie wymagamy specjalnych uprawnien, szkolenie z obsługi dźwigu zostanie zapewnione przez klienta

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.
  • Stawkę godzinową na poziomie D2 13.59€ bądź nawet D3 14.13€ , a od stycznia 2022 wyższa stawka na poziomie D2 14.03€ , natomiast na poziomie D3 14.59€
  • Nadgodziny (powyżej 40 godzin tygodniowo) wynagradzane są w wysokości 130% stawki podstawowej
  • Godziny pracy w soboty płatne są 150%, w niedziele i święta 200%
  • Delegacja w wysokości okolo 150€ tygodniowo (w zaleznosci od dni bez powortu na bazę)
  • Wynagrodzenie płatne w okresach czterotygodniowych
  • Ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie 107,64€ za 4 tygodnie.

Obowiązki

  • Dostawa na czas
  • Załadunek z uzyciem dźwigu
  • Rozładunek z uzyciem dźwigu

System pracy jest elastyczny, preferujemy jednak system 3 tygodni pracy i tygodnia w domu.

Podroze z i do twojego kraju sa Twoim kosztem ale mozemy pomoc Ci w ich organizacji. W przypadku transportow samolotem pomagamy zorganizowac transfer z lotniska w Eindhoven badz Weeze do bazy.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Znajomość jezyka niemieckiego, holenderskiego lub angielskiego
  • Umiejetność pracy z dźwigiem
  • Umiejetność prawidłowego ladowania oraz rozładowywania ladunku (w odpowiedniej kolejności)
  • Doświadczenie rolnicze, tj. prowadzenie, obsluga traktora itp. mile widziane
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Aktualny paszport

Dodatkowe informacje

Udogodnienia na bazie:

  • Pokoje,
  • Internet WiFi,
  • Toalety + prysznice
  • Pralka + suszarka
  • Kuchnia

BAM WORKS jest Agencją Pracy tymczasowej

Godziny 55 - 60 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie 13.59 - 14.13
Miasto Huissen

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857