Rekruter

624 - BAM Works Sp. z o.o. 523 widoki Gmina Strzelin 40 godzin tygodniowo PL umowa Praca biurowa

Opis stanowiska

Polsko-Holenderska firma o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym poszukuje kandydata na stanowisko: specjalista ds. rekrutacji

Praca w zakresie rekrutacji kierowców zawodowych oraz pracowników niższego szczebla. Kontrola napływających aplikacji, prowadzenie wstępnych rozmów z kandydatami, ocena kompetencji. Prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji. Aktywne poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu promocji w celu dotarcia do najlepszych kandydatów.

Co oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Otwartą i przyjazną atmosferę  w miejscu pracy
  • Przeszkolenie do wykonywania obowiązków na zajmowanym stanowisku
  • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania posiadanej wiedzy

Praca od poniedziałku do piatku w godzinach 8:00 -16:00. Dotatkowo dyżury według ustalonego z pozostałymi członkami zespołu grafiku.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Motywacji do pracy, inicjatywy oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Doświadczenia w dziedzinie rekrutacji (przynajmniej rok)
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
  • Umiejętności pracy w zespole oraz elastyczności
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Zapraszamy do kontaktu!

Godziny 40 godzin tygodniowo
Miasto Strzelin
Rekruter

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu