Mechanik samochodowy

Autobedrije de Baronie 774 widoki Gmina Breda 40-50 godzin tygodniowo € 12,76 brutto/godzina NL umowa Mechanika i konsweracja

Opis stanowiska

Oferujemy pracę na stanowisku mechanika samochodowego.

Praca w niewielkim zespole (3 mechaników), do podstawowych zadań pracowników należą naprawa i konserwacja pojazdów. Praca odbywa się w warsztacie.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.
  • stawkę godzinową € 12,76 (do 40 godzin tygodniowo). Możliwość uzyskania podwyżki uzależniona jest od doświadczenia i motywacji do pracy.
  • wynagrodzenie wyplacane w systemie tygodniowym, najpóźniej do czwartku
  • zakwaterowanie w komfortowych pokojach jedno- lub dwuosobowych; koszt zakwaterowania wynosi € 87,50 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne: € 26,92 tygodniowo

Transport do pracy uzależniony jest od dystansu między lokacja mieszkaniową a miejscem pracy - może odbywać się z wykorzystaniem roweru lub samochodu służbowego.

Praca od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 17:15. Możliwość pracy w soboty (od 8:00 do 12:00), ale nie jest to obowiązkowe.

Praca ma charakter stały, a plany urlopowe uzgadniane sa bezpośrednio z pracodawcą.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • prawa jazdy kategorii B
  • minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaświadczenia o niekaralności
  • znajomości języka angielskiego
  • samodzielności

Dodatkowe informacje

Lokacja mieszkaniowa:

  • WiFi internet
  • toalety i prysznice (dzileone z innymi mieszkańcami)
  • pralka i suszarka
  • w pełni wyposażona kuchnia
  • udostępniony rower (€ 50,- kaucji zwrotnej)
  • klucze do pokoju (€ 50,- kaucji zwrotnej)

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 8 km zapewniamy inny środek transportu.

Godziny 40-50 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 12,76 brutto/godzina
Miasto Breda

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu