Driver C+E - frigo

309 - Getru 316 widoki Międzynarodowy, cała europa 50-60 godzin tygodniowo 8000-9000 zł miesięcznie PL umowa Transport

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonych kierowców w transporcie międzynarodowym!

Transport z naczepą typu chłodnia do krajów Unii Europejskiej, z bazą w Holandii.

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę w firmie BAM Works Sp. z o. o.
  • elastyczny system pracy
  • średnie wynagrodzenie za 3 tygodnie pracy w wysokości 8000-9000 zł netto
  • premia za efektywność
  • dodatek stażowy
  • Dodatki do wynagrodzenia (dotyczy Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i Austrii)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Wypłata wynagrodzenia w walucie euro, do 10-tego każdego miesiąca.

System pracy jest elastyczny, ale preferujemy minimum 4 tygodnie w pracy.

Zapewniamy transport do pracy firmowym/prywatnym busem lub samolotem. Możliwy jest również dojazd na bazę prywatnym samochodem - w takim wypadku pokrywamy jego koszt (do kwoty 80€).

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Prawo jazdy z kodem 95
  • karta kierowcy
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w charakterze kierowcy C+E w transporcie międzynarodowym
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje

Udogodnienia na bazie:

  • WiFi internet
  • toalety i prysznice
  • Wpralka i suszarka
  • kuchnia
Godziny 50-60 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie 8000-9000 zł miesięcznie

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu