Transport materiałów budowlanych

652 - Vos Logistics B.V. 6230 widoki Lokalnie, Holandia 50-60 godzin tygodniowo € 12,56 brutto/godzina + delegacje NL umowa Transport

Opis stanowiska

Szukamy najlepszych z najlepszych! Nasz wysoce profesjonalny zespół kierowców potrzebuje nowych członków. Dołącz do nas wysyłając CV.

Trasy lokalne i międzynarodowe z naczepą typu combi, transport materiałów budowlanych w krajach Beneluxu.

Trasy są w większości lokalne, więc istnieje możliwość korzystania z udogodnień na bazie co najmniej raz w tygodniu.

Co oferujemy

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie  BAM Works B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Podstawowe wynagrodzenie brutto w wysokości € 12,56 za godzinę (do 40 godzin pracy tygodniowo), od stycznia 2022 stawka wzrosnie do € 12,97
  • Nadgodziny (po przepracowanych 40 godzinach w tygodniu) będą płatne 130%
  • Przepracowane godziny w sobotę będą płatne 150%, godziny w niedzielę oraz święta narodowe: 200%
  • Dieta w wysokości € 50,16 za pełny dzień (bez powrotu do bazy)
  • 4 tygodniowy okres rozliczeniowy, wynagrodzenie wyplacane jest w ciągu 10 dni kalendarzowych od zakończenia okresu rozliczeniowego
  • Ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie € 107,64 na 4 tygodnie

Za okres 4 tygodni, średnie wynagrodzenie wynosi 2900 - 3600€.

Czas pracy

System pracy jest elastyczny.

Podróże z i do kraju są kosztem pracownika, ale możemy pomóc w ich organizacji. W przypadku lotów na lotnisko Eindhoven lub Weeze, możemy zorganizować transport z i na lotnisko po wcześniejszym uzgodnieniu. Transfery lotniskowe mogą być bezpłatne w weekend, jeśli będziemy w stanie połączyć je z trasami naszych busów.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w pracy jako jako kierowca międzynarodowy
  • Prawa jazdy kategorii C+E (z kodem 95) oraz aktualnej karty kierowcy
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Oświadczenia o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
  • Uprawnienia do transportu podstawowego ADR
  • 5-letniej historii zatrudnienia
  • Aktualnego paszportu

Dodatkowe informacje

Specyfikacja pojazdu

  • Mercedes-Benz Actros z lodówką
  • DAF XF 106.460 SuperSpaceCab z lodówką
  • Computer TX-MAX

Udogodnienia na bazie

  • WiFi internet
  • pokoje
  • kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia

Godziny 50-60 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 12,56 brutto/godzina + delegacje
Miasto Woerden

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu