Pracownik fermy świń w Niemczech

110 - Van Asten - Pig farm 1447 widoki Niemcy - Turyngia 40 godzin tygodniowo € 9,50 brutto/godzina DE umowa Hodowla

Opis stanowiska

Lubisz pracę ze zwierzętami? Masz doświadczenie lub chcesz je zdobyć? Poszukujemy zmotywowanych i sumiennych pracowników! Nie trać czasu i aplikuj teraz!

Wspólnie z innymi pracownikami będziesz pracował w nowoczesnej  świniarni, opiekował się zwierzętami (karmienie, opieka nad chorymi i ciężarnymi świniami). Do Twoich obowiązków będzie również należało utrzymanie czystości.

Pracując ze zwierzętami, cały zespół musi dbać o spokojną atmosferę, ponieważ świnie są wyczulone na zmiany nastroju i nieprzyjazną atmosferę. Higiena jest ważna ze względu na ryzyko wystąpienia choroby wśród zwierząt.

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecki kontrakt
  • Wynagrodzenie płatne na koniec każdego miesiąca
  • Wynagrodzenie 9,50€ brutto za godzinę w okresie próbnym, po zakończeniu okresu próbnego wzrasta w zależności od motywacji i umiejętności pracownika.
  • Koszt ubezpieczenia zdrowotnego wynosi około 7-8% wynagrodzenia brutto.
  • Koszt wynajmu pokoju: 100€ miesięcznie (ten koszt obejmuje również zużycie prądu, gazu, wody oraz Internetu).

Standardowo praca trwa 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Dodatkowo co drugi weekend jest weekendem pracującym, po 4 godziny dziennie.

System pracy oraz terminy urlopów uzgadniane są z klientem.

Koszt podróży do domu i do pracy leży po stronie pracownika.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • doświadczenia w pracy przy trzodzie chlewnej lub chęci jego zdobycia
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (lub chęci nauki języka niemieckiego)
  • umiejętności pracy w zespole oraz samodzielnie, elastyczności i motywacji do pracy

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie w pokoju jedno- lub dwuosobowym z:

  • dostępem do Internetu,
  • toaletą i prysznicem (dzielone z innymi lokatorami)
  • pralką i suszarką
  • kuchnią

Koszt wynajmu pokoju wynosi 100€ miesięcznie. Ponadto pobierana jest kaucja w wysokości 100€; kaucja jest zwrotna po zwrocie kluczy do mieszkania.

Godziny 40 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 9,50 brutto/godzina
Miasto Neumark, Nordhausen, Uthleben

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu