Praca w szkółce drzew i krzewów

549 - Boomkwekerij Peter Verhulst, trees/plants 1067 widoki 38-42 €10,92 NL umowa Rolnictwo

Opis stanowiska

Praca w szkółce drzew i krzewów przy roślinach zarówno w szklarniach jak i na polu na zewnatrz. Wszelkie zadania wykonywane są w zespole pracowników, gdyż niektóre zadania są dość intensywne fizycznie.

Obowiązki w pracy związane są z pielęgnacją roślin na trzech etapach rozwoju: sadzonek, małych roślin oraz młodych drzewek. Na poczatkowym etapie praca polega na przygotowaniu wysokiej jakości sadzonek, umieszczenie ich w doniczkach i opieka nad ich rozwojem w szklarniach , a więc: plewienie, podlewanie, przesadzanie do większych donic itd. Następnie młode roslinki, które są wystarczająco silne przesadza się do gruntu na polu, gdzie również w razie konieczności dokonuje się wszelkich czynności pielęgnacyjnych, żeby zapewnić roslinom jak najlepsze warunki do wzrostu. Na trzecim, ostatnim, etapie przy pomocy maszyn lub ręcznie wykopuje się młode drzewka, zabezpiecza się ich korzenie i przygotowuje się do transportu.

Praca rozpoczyna się w marcu, a szczyt sezonu kończy się w maju lub czerwcu, Następnie praca rozpoczyna się znów we wrześniu lub październiku i tra do końca roku. Jeśli szukasz długoterminowej pracy, mamy wystarczająco dużo innych ofert pracy, żeby połączyć je z pracą w szkółce drzewek.

Co oferujemy

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie  BAM Works BV

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie w okresie początkowym wynosi € 10,92 euro za godzinę brutto
  • Podwyżki możliwe w zależności od motywacji do pracy oraz samodzielności w wykonywaniu obowiązków
  • Tygodniówki wyplacane najpóźniej do czwartku
  • Potrącenie na ubezpieczenie zdrowotne € 26.92 za tydzien (specjalny upust dla pracowników, mieszkających na naszych lokacjach przynajmniej przez 26 tygodni w roku)
  • Wynajem lokalu mieszkalnego: 87,50 euro za tydzień (specjalny upust dla pracowników, mieszkanjących na naszych lokacjach przynajmniej przez 26 tygodni w roku)

Godziny pracy w dni powszednie mieszczą się między 8:00 a 17:00. Pracownicy pracują również w soboty.

System pracy jest ustalany z pracodawcą. Podobnie w przypadku zgody na urlop.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenie w pracy w szkółce drzew i krzewów lub motywacja do nauki
  • Dobra forma fizyczna i zdrowotna, zdolność do pracy fizycznej
  • Prawojazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego, holenderskiego  lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków, ale także umiejętność pracy w zespole,
  • Motywacja do pracy oraz elastyczność
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

Oferowane przez nas lokale mieszkaniowe to zwykłe budynki mieszkalne, w których jest miejsce maksymalnie dla 18 osób (od 1 do 3 osób w jednym pokoju), spełniające standardy SNF. Lokale mieszkaniowe wyposażone są w szereg udogodnień:

  • WiFi internet,
  • Kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia
  • Udostępniamy naszym pracownikom również rowery (50 euro depozytu)
  • Za udostępnienie kluczy do lokalu mieszkalnego pobierany jest depozyt w wysokości 50 euro. Po oddaniu kluczy, kwota ta zostanie zwrócona.
  • W okolicy znajduje się supermarket (rowerem około 10 minut)

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower  w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być  wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 8 km zapewniamy inny środek transportu.

Godziny 38-42
Wynagrodzenie €10,92

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857