Pracownik magazynu

Syncreon - warehouse workers 2231 widoki 40 godzin tygodniowo € 10,38 brutto/godzina NL umowa Produkcja

Opis stanowiska

Szukasz pracy jako magazynier? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w magazynie sprzętu elektronicznego.

Co oferujemy

  • stawkę podstawową 10,38€ brutto/godzinę
  • dodatek dla pracowników pracujących na dwie zmiany: 8,75% podstawowej stawki godzinowej
  • zakwaterowanie w komfortowych pokojach jedno- lub dwuosobowych; koszt wynajmu: 96€ tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne w korzystnej cenie 25,85€ tygodniowo
  • możliwość rozwoju
  • szansę na nawiązanie stałej współpracy
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy (powyżej 10km)
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Obowiązki

Do głównych obowiązków należą między innymi:

  • pakowanie i przepakowywanie towaru,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • kontrola jakości

Czas pracy jest uzależniony od działu, w którym będziesz pracować.

Zwykle praca odbywa się w systemie jednozmianowym, od rana do popołudnia, ale w firmie funkcjonują również działy pracujące w systemie dwuzmianowym.

Pracownicy pracujący w systemie dwuzmianowym otrzymują dodatek do wynagrodzenia (8,75% stawki podstawowej).

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • zdolności do pracy w zespole
  • dokładności i odpowiedzialności
  • znajomości języka angielskiego lub holenderskiego
  • doświadczenie zawodowe w charakterze pracownika magazynu będzie stanowić dodatkowy atut

Dodatkowe informacje

Warunki mieszkaniowe:

  • komfortowe pokoje (jedno- lub dwuosobowe)
  • w pełni wyposażona kuchnia
  • toalety i prysznice
  • pralka
  • WiFi Internet

Godziny 40 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 10,38 brutto/godzina
Miasto Waalwijk

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu