Praca przy małych sadzonkach

108 - Heco Stekcultures young plants 1336 widoki Gmina Tilburg 40 godzin tygodniowo € 10,24 brutto/godzina NL umowa Rolnictwo

Opis stanowiska

Praca polega na sadzeniu sadzonek roślin, głównie w szklarni ale niewielka część zadań wykonywana jest na zewnątrz.

Co oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie B.A.M. Works B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • 10,24€ brutto za godzinę (od 38 godzin tygodniowo)
  • 4-tygodniowy okresy rozliczeniowe, wynagrodzenie wyplacane jest w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty zakończenia okresu rozliczeniowego,
  • koszt ubezpieczenia zdrowotnego: 107,64€ za 4 tygodnie
  • koszty wynajmu lokacji mieszkaniowej: 87,50€ za tydzień

Obowiązki

Codzienne obowiązki obejmują opiekę nad straszymi roślinami i nowymi ukorzenionymi młodymi roślinami. Praca polega głównie na ścinaniu młodych/małych roślin.

Praca w godzinach 8:00-17:00 z 75 minutami przerwy, od poniedzialłu do piątku.

Transport z lokacji mieszkaniowej do miejsca pracy odbywa się z wykorzystaniem rowerów (dostarczonych przez nas nieodpłatnie)

System pracy oraz plany urlopowe uzgadniane są bezpośrednio z klientem.

Koszty transportu do Polski i do Holandii leżą po stronie pracownika, ale możemy pomóc w jego organizacji. Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy równiez odebrać Cię z lotniska w Eindhoven lub Weeze, możemy również zorganizować transport na lotnisko.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Nasze oczekiwania:

  • dobra motywacja, chęc nauki i rozwoju
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy przy sadzonkach mile widziane
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje

Lokacja mieszkaniowa:

  • WiFi internet
  • toalety i prysznice (dzielone z innymi mieszkańcami)
  • pralka i suszarka
  • kuchnia
  • rower (kaucja zwrotna w wysokości 50€)

Koszty wynajmu lokacji mieszkaniowej wynosi 87,50€ tygodniowo. Opłata ta jest pobierana również w przypadku, gdy jedziesz na urlop, ale chcesz zarezerwowac pokój. Jeśli zwolnisz pokój opłata nie jest naliczana.

Kaucja za klucze do lokacji wynosi 50€. Kaucja zostanie zwrócona po zdawolnieniu pokoju i zwrocie kluczy.

Godziny 40 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 10,24 brutto/godzina
Miasto Biezenmortel

Umotywowanie

Masz pytania dotyczące tej oferty pracy?

Zadzwoń pod numer +48717166857 lub wyślij e-mail na adres recruitment@bamworks.eu