Поділитися:

Munca la ferma de porci

247 - Hans van Aaken, pigs farm 22385 views Municipiu Reusel-De Mierden 40-60 ore pe saptamana € 14,00 brut pe ora NL contract șeptel

Descrierea postului

Aveți cunoștințe despre îngrijirea porcilor? Aplicati acum!

Se caută angajat grijuliu, răbdător și harnic pentru o ferma de porci.

Munca se desfășoară în grajdurile moderne unde împreună cu alți muncitori veți avea grijă de porci (hrănire, îngrijire porci bolnavi etc.). De asemenea, datoria dumneavoastră va fi curățenia grajdurilor, ajutarea la mișcările interne ale animalelor, pregătirea animalelor pentru încărcare și ajutarea cu transportul porcilor în alte locații. Angajatii trebuie să păstreze o atmosferă calmă atunci când lucrează în jurul animalelor.

Igiena este importantă din cauza riscului de îmbolnăvire în rândul animalelor.

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Salariu Brut de € 14,00 pe oră
  • Actualizări posibile în funcție de motivația de a afla mai multe în companie pentru a deveni independent.
  • Plata pe săptămână în euro.
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: €30,66 pe săptămână
  • Chiria : 87,50 € pe săptămână

Zilele lucrătoare fluctuează între 06:00 și 18:00 pentru 5-7 zile pe săptămână.

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul, la fel si pentru confirmările de sărbători.

  • Experientă în munca cu porcii sau dorinţa  de a învăţa
  • Cunoaşterea limbii engleze sau germane sau motivaţia de a invăţa limba olandeză
  • Permis de conducere cat. B
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Internet WiFi

  • Toalete + dușuri (comunite)

  • Masina de spalat rufe + uscator

  • Bucătărie

  • Bicicleta (cu €50,- depozit)

Depozitul pentru cheile casei va fi de €50,-. După returnarea cheilor, veți primi depozitul înapoi. Oferim un standard pentru biciclete în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Asta cu scopul de a călători la serviciu, dar și pentru a folosi timpul privat pentru a vizita magazine.

În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura transport diferit.

Mai multe detalii puteți găsi în secțiunea Locațiile noastre de locuit (bamworks.eu).

Ore 40-60 ore pe saptamana
Salariul € 14,00 brut pe ora
Orasul Hulsel

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032