Munca la ferma de porci

247 - Hans van Aaken, pigs farm 14065 views Municipiu Reusel-De Mierden 40-60 ore pe saptamana € 11,00 brut pe ora NL contract șeptel

Descrierea postului

Îngrijirea porcilor : a-i hrani, a curăta locul unde sunt ţinuti porcii şi a îngriji porcii bolnavi. Totodată, o altă obligaţie este de a  transfera porcii într-o altă locaţie dacă este necesar şi de a te ocupa de transportul acestora.

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Salariu Bruto de € 11,00 pe oră
  • Actualizări posibile în funcție de motivația de a afla mai multe în companie pentru a deveni independent.
  • Plata pe săptămână în euro.
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 26,92 € pe săptămână
  • Chiria : 87,50 € pe săptămână

Zilele lucrătoare fluctuează între 06:00 și 18:00 pentru 5-7 zile pe săptămână.

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul, acest lucru este același si pentru confirmările de sărbători.

  • Experientă în munca cu porcii sau dorinţa  de a învăţa
  • Cunoaşterea limbii engleze sau germane sau motivaţia de a invăţa limba olandeză
  • Permis de conducere cat. B
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

  • Internet WiFi
  • toalete şi duşuri (la comun)
  • maşini de spălat +uscătoare
  • bucătărie.
  • Locuinţa este pusă la dispoziţie  de către client în apropiere de locul de muncă.
Ore 40-60 ore pe saptamana
Salariul € 11,00 brut pe ora
Orasul Hulsel

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032