Поділитися:

Operator de mașini pentru producția de cutii

642.2 - Crown Uintzendgroep/Vetipak - MO 3547 views Municipiul Oss 38 ore pe săptămână € 12,50 brut pe oră NL contract Producție

Descrierea postului

Se caută un operator de mașină cu abilități tehnice! O persoană în această poziție operează o mașină care produce cutii decorative pentru ambalarea produselor cosmetice.

Oferta

  • tarif oră de la 12,50 EUR brut
  • o indemnizație de tură de 5% pentru primul schimb și de 15% pentru al doilea schimb
  • cazare in camere simple sau duble confortabile;
  • costul chiriei: 105 EUR pe săptămână,
  • asigurare de sănătate : 28,63 EUR pe săptămână,
  • oportunitate de dezvoltare și formare,
  • posibilitatea unei cooperări permanente,
  • rambursarea costurilor de călătorie (de la 10 km),
  • lucrând într-o atmosferă prietenoasă

Responsibilities

  •  funcţionarea maşinii pentru producerea cutiilor.
  •  umplerea hârtiei/cartonului.
  •  rezolvarea defecţiunilor minore.

Programul de lucru

Programul de lucru este în 2 schimburi:

Schimbul I: 6:00-15:00
Schimbul II: 15:00-24:00,

  • experiență ca operator de mașini
  • educație și/sau cunoștințe tehnice
  • capacitatea de a lucra independent dar și în echipă
  • abilități tehnice (abilitatea de a repara, modifica mașini)
  • asumarea răspunderii pentru sarcinile încredințate
  • capacitatea de a comunica în engleză și/sau olandeză este binevenită

Informatii suplimentare

Detalii cazare:

  • camera confortabila
  • bucătărie complet utilată
  • toalete + dusuri
  • mașină de spălat
Ore 38 ore pe săptămână
Salariul € 12,50 brut pe oră
Orasul Oss

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032