Remorcă cu podea mişcătoare sau basculantă (tipper) cu produse agricole

AB Texel NL 1318 views International, FR-BE, International, NL-UK 50-60 brut de 12,56 Euro/ oră NL contract Transport

Descrierea postului

Tipul de muncă

Curse internaţionale cu remorcă cu podea mişcătoare sau basculantă. Se transportă produse agricole.

Oferta

Contract + Salary info

Angajare stabilă  şi contract de muncă în Olanda la firma B.A.M Vermeer Uitzend B.V.

Salarizarea se va incadra la categoria D0 şi va fi compusa din urmatoarele sume:

  • Salariul de bază brut de 12,56 Euro/ oră pentru până la 40 ore lucrate/ săptămână
  • Orele suplimentare (peste 40 de ore / săptămână) vor fi plătite cu 130%
  • Orele lucrate sâmbăta vor fi plătite cu 150%, orele lucrate duminica şi în zilele de sărbătoare legală vor fi plătite cu 200%
  • Diurna de 51,51 Euro /zi în momentul în care esti plecat toată ziua de la bază
  • Salarizarea se face la fiecare 4 săptămâni, până cel târziu la împlinirea a 10 zile de la data încheierii perioadei de 4 săptămâni de lucru
  • Salariul mediu pentru o săptămână de lucru ( până la 60 de ore lucrate ) este in jur de 700 Euro

La început salariul poate să fie mai mic deoarece o să aveti o perioadă de instruire.

Asigurare

Sunteţi obligaţi să  aveţi asigurare medicală în statul olandez. În cazul în care doriţi să vă faceţi prin firmă, puteţi să  aveţi un preţ special la această  asigurare : 107,64  Euro/ 4 săptămâni. O parte din această sumă poate să vă fie rambursată  aplicând pentru Zorgtoeslag. Suma rambursata difera in funcție de nivelul salarial și alte circumstanțe personale. Mai mult, folosim servicii colective care conțin: acoperire împotriva calamităților, asigurare de răspundere legală și asigurare de accidente de € 8,12 /4 săptămâni (sumă inclusă în cei 104,63 Euro).

Cel mai frecvent program de lucru este de 3 săptămâni la lucru şi 1 săptămână acasă. Se poate opta pentru perioade mai scurte sau mai lungi de a sta la muncă dar nu pot sa fie mai puţin de 36 de săptămâni / an lucrate

Transportul de la muncă – acasă

Călătoriile din şi spre ţară sunt costuri ale angajatului. Putem sa vă rezervăm un loc la autobus sau vă putem rezerva bilete la avion iar preţul acestora vă vor fi deduse din salariu. În caz că zborurile au loc din Einhoven sau Weeze, putem să aranjăm sa fiţi duşi/ preluaţi de la aeroport.

Cerinţe

  • Permis de conducere C+E+Cod95
  • Card tahograf digital
  • Cazier judiciar curat
  • Limba engleză sau germană

Informatii suplimentare

Detalii despre camion

Cel mai des –  Mercedes

Facilităţi la bază

  • Internet Wifi
  • Toalete + duşuri
  • Maşini de spălat + uscător
  • Bucătarie
  • Transport spre supermarket
Ore 50-60
Salariul brut de 12,56 Euro/ oră
Orasul Lelystad

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu