Sofer C + E transport de ouă și pui

630 - Dekkers Transport 1000 views International, toata Europa 50-60 € 12,56 brut pe ora NL contract Transport

Descrierea postului

Echipa noastră de șoferi de profesioniști are nevoie de noi membri. Alătură-te nouă trimițând CV

Lucrând pentru noi, veți face parte din echipa noastră de șoferi internaționali de camioane, care merg cu marfă în întreaga UE.

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

  • Salariul de bază de 12,56 € brut pe oră până la 40 de ore pe săptămână, în perioada 01-2022 va crește până la 12,97 €
  • Orele suplimentare (după 40 de ore pe săptămână) vor fi plătite cu 130%
  • Orele de sâmbătă vor fi plătite: 150%, orele de duminică și de sărbătorile naționale: 200%
  • Diurna de 50,16 € pe zi când sunteți întreaga zi de la bază
  • Plata perioadei de 4 săptămâni în euro, până la a 10-a zi după sfârșitul perioadei
  • Asigurare de sănătate la un preț competitiv de 107,64 € pe 4 săptămâni

Pentru o perioadă de 4 săptămâni, salariul mediu este de aproximativ 2900 - 3600 euro.

Responsibilities

Programul de lucru

Programul de lucru este flexibil.

Călătoriile din și către țara de origine sunt costurile angajaților, vă putem ajuta să o organizați. În cazul zborurilor către Eindhoven sau aeroportul Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

  • Este preferată experiența ca șofer de camion
  • Card tacho digital
  • Cazier judiciar curat
  • Curs de conducere cu animale vii sau dispus să facă acest tip de curs
  • Limba engleză sau germană
  • Document de pașaport Vaild

Informatii suplimentare

Facilități la bază:

  • Dormitoare
  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie
Ore 50-60
Salariul € 12,56 brut pe ora
Orasul Tilburg

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032