Producător de frezare CNC (lucrător la producție)

Yart Factory 285 views Municipiu Waalwijk 40 €10,93 - €13,52 brut pe ora NL contract Producție

Descrierea postului

Yart Factory este o companie care creează produse pentru industria creativă realizate cu lasere și mașini de frezat. Produsele pe care le fabrică sunt din lemn, hârtie și poliester.

Oferta

Angajare stabilă la BAM Works B.V.

  • Salariu de bază 10,93 € - 13,52 € brut pe oră
  • Cazare la camere confortabile; costul închirierii: 87,50 € pe săptămână
  • Asigurare de sănătate la un preț bun 107,68 € pe lună

Responsibilities

În calitate de producător de frezare CNC, sunteți responsabil pentru computerul care controlează moara CNC. Faceți toate tipurile diferite de produse pe care trebuie să le codificați în computer.

Programul de lucru

Munca se desfășoară în interiorul fabricii.

Programul de lucru este între orele 08.00 - 16.30, de luni până vineri.

  • Experiența este un plus, dar și motivația de a învăța.
  • Flexibilitate și responsabilitate
  • Cunoștințe de engleză sau olandeză
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Cameră confortabilă
  • Bucătărie complet utilată
  • Toalete + dușuri
  • Mașină de spălat și uscător
  • Internet WiFi gratuit
  • Bicicletă (cu 50 € depozit)
Ore 40
Salariul €10,93 - €13,52 brut pe ora

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032