Sofer C+E cu macara

Maters 708 views 55 - 60 ore pe saptamana 13.59 - 14.13 brut pe ora Transport

Descrierea postului

Căutăm șofer pentru un camion cu macara. Mărfurile transportate sunt materiale de construcție - elemente din beton și sticlă.

Oferim curs de 2 zile și 1-3 săptămâni de antrenament cu un șofer cu experiență.

Nu sunt necesare certificate speciale, instruirea pentru operarea unei macarale va fi asigurată de client.

  • Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.
  • Salariu brut de bază începând cu D2 13,59 € sau D3 14,13 € și din 01-2022 va crește până la 14,03 € și 14,59 €
  • Orele suplimentare (după 40 de ore pe săptămână) vor fi plătite cu 130%
  • Orele de sâmbătă vor fi plătite: 150%, orele de duminică și de sărbătorile naționale: 200%
  • Diurna minim 3 zile în jur de 150 € pe săptămână
  • Plata perioadei de 4 săptămâni în euro, până la a 10-a zi după sfârșitul perioadei
  • Asigurare de sănătate la un preț competitiv de 107,64 € pe 4 săptămâni

Responsibilities

  • Livrarea mărfii la timp
  • Încărcare cu macaraua
  • Descărcarea cu macaraua

Programul de lucru este flexibil. 3 săptămâni la serviciu și 1 săptămână acasă, dar este posibilă și o perioadă mai lungă.

Călătoriile din și către țara dvs. de origine sunt costuri  dvs, dar vă putem ajuta să o organizați. În cazul zborurilor către Eindhoven sau aeroportul Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport.

  • Cunoașterea limbii germane, olandeze sau engleze
  • Abilitatea de a lucra cu macaraua
  • Cunoștințe despre cum să încărcați și descărcați în mod corespunzător încărcătura
  • Cazier judiciar curat
  • Document de pașaport valabil

Informatii suplimentare

Facilități la bază:

  • Dormitoare
  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie
Ore 55 - 60 ore pe saptamana
Salariul 13.59 - 14.13 brut pe ora
Orasul Huissen

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032