Lucrator general

297 - Corsten Fourage 989 views Municipiu Laarbeek 40 - 50 ore pe saptamana € 11,50 brut pe ora NL contract Producție

Descrierea postului

Căutăm un muncitor general pe linia de producție. Interesat? Aplica acum!

  • Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.
  • Salariu de bază brut de 11,50 € pe oră
  • Plata săptămânală în euro, ziua plății este joi
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 26,92 € pe săptămână
  • Chiria: 87,50 € pe săptămână

Responsibilities

Sarcinile principale sunt: sa aveti grijă de producția de baloti mici de fân sau paie șisa le mentineti  la un nivel bun, sa incarcati si descarcati camioane , sa aveti grija de intretinerea tehnica.

Munca se desfășoară de luni până vineri, de la 07:00 până la 18:00 și sâmbătă de la 07:00 până la 12:30.

Programul de lucru și planurile de vacanță trebuie să fie convenite cu planificatorul.

  • Motivația de a lucra,
  • Flexibilitatea și dorința de a dezvolta și de a învăța
  • Abilitatea de a lucra independent, dar și în echipă
  • Limba engleză sau germană este necesară,
  • Cazier judiciar curat
  • Experiența la un tip de lucru similar va fi un avantaj bun.

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător bucătărie,
  • Bicicleta (cu € 50, - depozit)

Oferim o bicicletă în locurile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Acest lucru cu scopul de a călători la serviciu, dar și de a folosi în timpul tău privat pentru a vizita magazine. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura un transport diferit.

Ore 40 - 50 ore pe saptamana
Salariul € 11,50 brut pe ora
Orasul Mariahout

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032