Muncitori / ambalatori în producție

Vetipak - lucrători / ambalatori în producție 518 views Municipiul Meierijstad, Municipiul Oss 38 ore pe săptămână € 10,50 - € 12,80 brut/oră NL contract Productie

Descrierea postului

Sunteți în căutarea unui loc de muncă în producție? Alăturați-ne!

Căutăm ambalatori și lucrători în producție, care vor avea activitatea de ambalare  produse cosmetice și dulciuri.

Oferta

Se oferă :

-salariu de bază : 10,50 € - 12,80 € brut / oră

-cazare la camerele confortabile single sau duble; costul închirierii: 96,00 € pe săptămână

-asigurare de sănătate la un preț bun 25,84 € pe săptămână

-oportunitate pentru dezvoltare și instruire

-posibilitatea unei cooperări permanente

-reutilizarea costurilor de călătorie (de la 10 km)

-lucrând într-o atmosferă prietenoasă

Responsibilities

Sarcinile principalevor fi:

Îndepărtarea manuală, corectă, a produsului de pe banda transportoare și introducerea acestuia în ambalaj,
Verificarea în timpul procesului dacă produsul este de o calitate adecvată și îndeplinește cerințele specificate.
Efectuarea de lucrări legate de ordonare și curățenie, respectând regulile de igienă stabilite.

Programul de lucru

Munca este în 3 schimburi:

- schimbul 1 : 6:00-15:00
- schimbul 2 :15:00-24:00
-schimbul 3 : 24:00-6:00

Așteptările noastre:

-să fiți dispus să lucrați în schimburi
-motivare
-cunoștințe de limba engleză și/sau poloneză

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

-cameră confortabilă
-bucătărie complet utilată
-toalete + dușuri

Ore 38 ore pe săptămână
Salariul € 10,50 - € 12,80 brut/oră
Orasul Veghel/Oss

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu