Acoperis

Brabant Riet 1099 views Municipiu Vught 40-50 €13.45 - €18,24 brut pe ora NL contract întreținere, Constructie

Descrierea postului

Ai experiență în construcții? Construirea de noi acoperișuri și schele. Atunci această slujbă este pentru tine! Cautam muncitori pentru întreținerea și construirea de acoperișuri noi. De asemenea, lucrările pregătitoare, cum ar fi construirea schelelor, inspecțiile și lucrările de reparații, fac parte din lucrare.

Noi oferim: angajare stabilă pe contract olandez la BAM Works B.V.

Începând cu un salariu brut de bază €13.45 - €18,24 pe oră.

Cazare într-o cameră confortabilă;

Chiria este de 87,50 € pe săptămână

Asigurare de sănătate:  26,92 € pe saptamana

Programul de lucru

Timpul de lucru este de luni până vineri.

Program de lucru între orele 07:00 și 18:00.

În funcție de vreme, pe tot parcursul anului. Lucrările sunt în exterior pe acoperiș. În funcție de vreme extremă, când este prea frig sau prea multe precipitații, lucrarea poate fi suspendată.

Transport la locul de muncă cu bicicleta sau cu mașina companiei.

Programul de lucru și planificarea sărbătorilor vor fi convenite direct cu Angajatorul.

  • Motivat și dispus să se dezvolte și să învețe.
  • De asemenea, trebuie să poată lucra în echipă, dar și independent.
  • Este necesară experiența în aceeași funcție.
  • Este necesară engleza sau olandeză.
  • Cazier judiciar curat.

Informatii suplimentare

Cazare BAM Works Locație de locuit:

  • Internet WiFi,
  • Toalete și dușuri (comune),
  • Mașină de spălat și uscător,
  • Bucătărie,
  • Bicicleta (cu € 50, - depozit).
Ore 40-50
Salariul €13.45 - €18,24 brut pe ora
Orasul Vught
Acoperis

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032