Recoltarea fructelor de pădure

Van Gompel Agro B.V. 2711 views Municipiu Reusel-De Mierden 38 € 10,24 brut pe ora NL contract Agricol

Descrierea postului

Pentru unul dintre clienții noștri căutăm candidați dornici să lucreze la recoltarea fructelor de pădure.

Aceasta este o muncă sezonieră; va începe la începutul lunii iulie și se va termina la jumătatea lunii august.

Oferta

Noi putem oferi:

  • Muncă stabilă pe contract olandez la BAM Works B.V.
  • Posibilitatea de a continua cooperarea la finalizarea proiectului actual începând cu un salariu brut de bază de 10, 24 EUR pe oră
  • Plata perioadei de 4 săptămâni în euro, în termen de 10 zile de la sfârșitul perioadei
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 107,64 EUR pe 4 săptămâni cazare în camerele confortabile de 1, 2 sau 3 persoane;
  • Chiria: 87,50 € pe săptămână

LucrUL este de 5-6 zile pe săptămână, de la începutul lunii iulie până la jumătatea lunii august.

Timpul de lucru este între orele 7:00-18:00.

Veți merge la serviciu cu bicicleta sau cu mașina companiei (depinde de distanța dintre locul de muncă și locul de locuit).

Programul de lucru și planurile de vacanță vor fi convenite cu clientul.

Dacă este necesar, vă putem ajuta să organizați un transport din țara dvs. în Olanda.

  • Motivat, dispus să se dezvolte și să învețe
  • Cazier judiciar curat
  • Experiența cu recoltarea fructelor de pădure și limba engleză va fi un avantaj

Informatii suplimentare

Locație rezidențială:

  • Internet WiFi
  • Toalete și dușuri (partajate cu alți rezidenți)
  • Mașină de spălat și uscător
  • Bucătărie
  • Bicicleta (50 € depozit rambursabil)

Costul închirierii unei locații rezidențiale este de 87,50 EUR pe săptămână. Această taxă se percepe și dacă plecați în vacanță, dar doriți să rezervați o cameră. Dacă eliberați o cameră, nu va fi percepută nicio taxă.

Ore 38
Salariul € 10,24 brut pe ora
Orasul Reusel

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu