Munca la ferma de porci

661.2 - Van Gompel Agro B.V. 4487 views Municipiu Reusel-De Mierden 40 € 11,00 brut pe ora NL contract șeptel

Descrierea postului

Curățarea grajdurilor, ajutarea la mutarile interne ale animalelor, îngrijirea si hranirea porcilor, îngrijirea porcilor bolnavi, administrarea de antibiotice etc.

Munca se desfășoară în interiorul grajdurilor moderne.

Atmosfera atunci când se lucrează în jurul animalelor trebuie să fie calmă și atentă pentru a le menține relaxate. Igiena este importantă din cauza riscului de îmbolnăvire.

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania B.A.M. Works B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Salariu Brut de 10,86 € pe oră pentru o persoană fără experiență. Poate crește până la 13,41 €, pe baza experienței, abilităților și nivelului de motivație.
  • Plata săptămânal, după 26 de săptămâni de muncă, se va schimba la o plată la fiecare 4 săptămâni.
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 107,64 € pe 4 săptămâni
  • Chiria: 87,50 € pe săptămână

Sunteți obligat să aveți o asigurare de sănătate olandeză, vă putem aranja acest lucru la un preț competitiv de 107,64 € pe 4 săptămâni. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată guvernului olandez, solicitând așa-numitul „Zorgtoeslag”, rambursarea depinde de nivelul salariului dvs. și de circumstanțele private. și asigurare de accident pentru 8,92 € pe 4 săptămâni (inclus în prețul de mai sus).

Programul normal de lucru va fi de la 6.00h până la 18.00h timp de 5-7 zile pe săptămână.

Programul va fi convenit cu clientul, la fel si confirmările de sărbători.

Transportul către serviciu se va face pe jos, deoarece locul de lucru se află în aceeași locație cu casa in care veti locui.

Călătoriile din și către țara dvs. de origine sunt costurile angajatului, putem face o rezervare pentru un loc într-unul din autobuzele noastre sau putem rezerva un bilet de avion pentru dvs., costurile acestei călătorii vor fi deduse din salariu. În cazul zborurilor către Eindhoven sau aeroportul Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

  • Experiență în munca la ferme de porci sau motivație de a învăța
  • Limba engleză, germană sau motivația de a învăța olandeză
  • Ești capabil să lucrezi independent, dar și în echipă
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie
Ore 40
Salariul € 11,00 brut pe ora
Orasul Reusel

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu